0

@wojopancer Fabrizio Romano na fb

3

Leo od 2010 strzelił więcej bramek z wolnych niż karnych, chyba przeciwieństwo takiego jednego xd

28

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz jak najmniej bramek i tytułów

0

Zając się najpierw sprzedażą, później kupować bez kombinacji

1

@pride1899 Odpadł Lenglet i już jest więcej miejsca w budżecie płacowym

2

Fajny ten real, taki zeszłosezonowy

1

@Douglas

0

@RoberDzik A Matheus Fernandes to niby gorszy?

0

Romero akurat mocno śliski po akcji z kopertą

3

Teraz według Ter Stegena jest 3 bramkarzy i Garcia będzie wchodził po nim i Peni xD

0

Wystarczy jeden fejur i już wszystkie źródła leżą xD

0

@Lucyffffer1922 Wątpię, by Athletic zgodził się na stratę najlepszego gracza bez kasy na następcę

0

@Cule1234 Ciekawe co on chce negocjować jak Athletic nie zejdzie ani centa z klauzuli

0

@NeroTFP1 ależ atak na gorące, mamy godnego następcę :D

1

@BorzyKrzys upadek, ale skąd? z dna?

0

@tbas ale jutro to już na pewno

1

@kamilop Za 2-3 lata Nico może odpalić jak Raphinha, a Diaz będzie zjeżdżał do bazy

1

@kubix05 Kto by się tym przejmował, po tylu latach należałoby przywyknąć

14

Trump: vladimir codziennie zabija tysiące ludzi, nie podoba mi się to
Trump: jeśli Iran nie skapituluje to wpier...am się tam

0

@kubix05 Mr penalty

0

@KrwawiaceoczyVEB Fajnie, powodzenia w reprezentacji

3

@ranger3120 Ciekawe czy byłaby taka mocna w deszczowy wieczór w Stoke

3

Williams ma gorsze liczby w gorszej lidze, ale Nico to melodia przyszłości, a Diaza czeka w niedalekiej przyszłości jedynie zjazd, 3x tak dla Hiszpana, można się rozejść

9

@Nazio_87 tymczasem real pół Brazylii najgorszej w historii xd

0

@PIWOSZ89 #amigosdlaolmo

0

Jeszcze Niko Bellic na trybuny robić doping i jedziem z leszczami

0

@fc20barca i Kowal na dzień dobry xD

3

@mordini123 Angole mają słabe głowy, nie pasuje do pzpn

0

@Popitek12 Myślę, że bardziej Roksany albo Samanty

0

Największym przegranym ewentualnego transferu Nico będzie Olmo, dał parę punktów, ale to nadal transfer w stylu "kupić aby kupić" i to za 60 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?