vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Fabrizio Romano na fb
3
Leo od 2010 strzelił więcej bramek z wolnych niż karnych, chyba przeciwieństwo takiego jednego xd
28
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz jak najmniej bramek i tytułów
0
Zając się najpierw sprzedażą, później kupować bez kombinacji
1
@pride1899 Odpadł Lenglet i już jest więcej miejsca w budżecie płacowym
2
Fajny ten real, taki zeszłosezonowy
1
@Douglas
0
@RoberDzik A Matheus Fernandes to niby gorszy?
0
Romero akurat mocno śliski po akcji z kopertą
3
Teraz według Ter Stegena jest 3 bramkarzy i Garcia będzie wchodził po nim i Peni xD
0
Wystarczy jeden fejur i już wszystkie źródła leżą xD
0
@Lucyffffer1922 Wątpię, by Athletic zgodził się na stratę najlepszego gracza bez kasy na następcę
0
@Cule1234 Ciekawe co on chce negocjować jak Athletic nie zejdzie ani centa z klauzuli
0
@NeroTFP1 ależ atak na gorące, mamy godnego następcę :D
1
@BorzyKrzys upadek, ale skąd? z dna?
0
@tbas ale jutro to już na pewno
1
@kamilop Za 2-3 lata Nico może odpalić jak Raphinha, a Diaz będzie zjeżdżał do bazy
1
@kubix05 Kto by się tym przejmował, po tylu latach należałoby przywyknąć
14
Trump: vladimir codziennie zabija tysiące ludzi, nie podoba mi się to
Trump: jeśli Iran nie skapituluje to wpier...am się tam
0
@kubix05 Mr penalty
0
@KrwawiaceoczyVEB Fajnie, powodzenia w reprezentacji
3
@ranger3120 Ciekawe czy byłaby taka mocna w deszczowy wieczór w Stoke
3
Williams ma gorsze liczby w gorszej lidze, ale Nico to melodia przyszłości, a Diaza czeka w niedalekiej przyszłości jedynie zjazd, 3x tak dla Hiszpana, można się rozejść
9
@Nazio_87 tymczasem real pół Brazylii najgorszej w historii xd
0
@PIWOSZ89 #amigosdlaolmo
0
Jeszcze Niko Bellic na trybuny robić doping i jedziem z leszczami
0
@fc20barca i Kowal na dzień dobry xD
3
@mordini123 Angole mają słabe głowy, nie pasuje do pzpn
0
@Popitek12 Myślę, że bardziej Roksany albo Samanty
0
Największym przegranym ewentualnego transferu Nico będzie Olmo, dał parę punktów, ale to nadal transfer w stylu "kupić aby kupić" i to za 60 baniek