5

Mecz jutro o 13, idealnie by zrobić sobie przerwę w kołchozie

1

Ach te rzetelne madryckie dziennikarstwo

1

@blakkudium Bournemouth okradło

7

@Frimpong Liverpoolski Halilović xD

0

Akurat dla Barcy to dobre info, bo jak będzie chciał walczyć o mundial to musi odejść w zimowym oknie i to nie za darmo najlepiej

0

@MOLESTA Zależy co ugraliby przy tworzeniu rządu, ale moim zdaniem też nie powinni pchać się w koalicję

0

@Chucky Fajne, wygodne i oszczędne auto, 1.6 to za mało na taką budę, szukaj 2.0 HDI

6

@MOLESTA Tyle, że to wygrani będą potrzebować Konfederacji, a nie na odwrót

5

@Kgorecki2500 guess the country level easy

2

@arsenallondyn0 Messi x6?

0

@vangoor ależ trzeba mieć przeciąg w pustostanie żeby zesrać się o coś takiego

3

#DinoWilanówZaMurem na przekór "elytom" xD

9

@Laminedependencia Cipa - Huja postrachem ekstraklapy XD

0

@Colon aż mi się Bartra przypomniał

5

0

Spokój do końca roku, później zobaczymy jak bardzo zależy mu na mundialu

0

@Safrani Brawo, właśnie udostępniłeś tę sensację

0

@Encore dla mnie NFS skończył się na Carbonie, na chwilę wrócił w Hot Pursuit i NFS 2015, od tej pory kaplica
A, Most Wanted GOAT

0

@Walpiano no i nie zobaczyliśmy

0

@Colon znicz dla jego [*]

1

@Rhaan Słowo klucz - był

4

Ter Steyen po powrocie po kontuzji


1

@Ojciec5tkidzieci debil zamiast podkładać coś pod drzwi to stoi i nagrywa XD

1

@Transu96 A tak pchali się wczoraj nad morze, nawet mi ich nie żal

0

Lewy i Gavi wyglądają jak pajace, ale w sumie ch.. w to, mają dobrze gałę kopać

0

Ten film jest prywatny

0

@OskP ten to więcej szczęścia niż rozumu

4

Jakie tragiczny dobór strojów, zlewają się xd

9

@Bolton ten jak pucuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?