vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Ot duży piłkarz z małym mózgiem jakich wiele
2
Myślałem, że Dollarumma już po 30, a typ 26 lat dopiero :o
0
@Cule1234 temu wiecznie mało
11
Yamal miałby asyste, ale Rashford zdembelił
0
Źle mu podał xd
6
Nawet tablica ze składem z błędem xd
5
Na kogo? Na siebie xD
https://zapodaj.net/images/03047960900a3.jpg
3
To nie pokaz siły arabów tylko pokaz nieudolności Barcelony
8
Dej 400k, bo kryzys idzie
https://zapodaj.net/images/8b8a321604806.jpg
2
I po co mu to było? Spalony jest tak czy siak
1
@Szczygiel06 Koreańskie metody
42
Kto mu powie, że nie będzie już żadnej rywalizacji ani wspólnych lat z trofeami?
2
@Arcybiskup właśnie dlatego odwołali odpowiedzialną za to osobę, ok
0
@paweldunajecfcb no wzioł i odszed
0
@VeB 1899 Po co on w ogóle był kupiony pytam si
0
Co jak co, ale Olmo to akurat nikogo nie dziwi
0
@Criss18Barca On to jest spalony w tym klubie
2
@Criss18Barca zaczynając od typa z Twojego awatara
1
@Kubsoleon Pena w bramce, reszta ok
2
Wieśniaki z Wilanowa nie mogli zrobić lepszej reklamy Dino xD
1
@HarveySpecter hahaha xD
1
@NeroTFP1 Praca w klasie specjalnej troski musi być wyczerpująca.
1
@NeroTFP1 Dziękuję Panie Psorze, mogę usiąść?
1
Biedny Mareczek, przecież on chce tylko dobra klubu i pokoju na świecie
2
@NeroTFP1 Łapcie zboczeńca zawodowego
0
@Criss18Barca zarejestrowanego w 2027
0
"Kolejny gol anulowany, bo Marian Huja dotknął ręką" xD
6
Osłabiamy naszą najgorszą formację z zeszłego sezonu, jeśli planem jest Martin na środku to nie mamy planu
8
Spokojnie, Gerard Martin będzie kontrolował linię spalonego swoimi radarami xD
1
@Matheu12 Wolałbym juz chyba odpalić Christensena, Inigo szef obrony