4

@gumaz ale czy skłamał?

0

@JohnKennedy Brakuje mu tylko jakieś bilion euro na transfery z dvpy

0

starość nie radość

0

Jedyna wzmocniona pozycja to bramkarz, obrona leży i kwiczy, pomoc i atak bez zmian, nie wygląda to dobrze

0

Jakby to powiedział Pique: Rayo chciało grać w piłkę, a Barca stała jak conocidos

0

Jak to dobrze mieć bramkarza

0

Nie wiedziałem, że Van Nistelrooy stoi na bramce w Rayo

1

Łysy z Rayo zawsze jest groźny

0

@JordiAlbion Fucktycznie :v

0

Burnley za mocne dla potężnej maszyny Pepa bezczelnie wykorzystywanej przez Haalanda

0

Memsea ma kasę, a ośmiesza jest bardziej niż Barca xD

0

@Dawiddd1213 jaki kozak po fakcie xD
Dojrzej

6

0

Szczęsny w końcu zarejestrowany czy Kochen na ławce?

1

0

@Dawiddd1213 No i co, kto został zarejestrowany pierwszy?

0

0

Wyczekają do końca okna, bo Barca będzie pod ścianą i zaproponują pewnie z 40 mln

12

@Danny Gaucho ale Eto'o jest nadal jedynym, który zrobił to rok po roku ;)

7

Pewien użytkownik pewnej strony na pewnym spotkaniu. Zapewne czuł się pewnie
https://zapodaj.net/images/7dfeed1b82f5b.jpg

1

@draxidox Przemek rabat na usługi xD

0

@Walpiano Najpierw ratował tyłek Masche jak był piłkarzem, teraz jak jest trenerem xD

1

@Bobo25 Dał zły numer po czym wyszedł po mleko

3

Jeśli sam powie, że chce odejść to minimum 70 baniek i Dro do pierwszego składu, dla mnie spoko

8

Wiatraki stawiane na płaskiej ziemi działają jak śmigła i przybliżają Nas do słońca. Stąd globalne ocieplenie.
Dobranoc.
https://zapodaj.net/images/d35417ff58077.jpg

0

@MirusAmisz rozkład jazdy jest znany

0

@Dawiddd1213 a może Martina, ciężko pomyśleć

12

@Comentateiro 112 to madryle będą wybierać po kolejnym gwałcie w klasyku

0

Czyli na Rayo z Kochenem :v

7

Wystarczyło nie kupować szklanego Olmo i trzymać hajs na te okno, ale kto zabroni biednemu bogato żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?