vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz ale czy skłamał?
0
@JohnKennedy Brakuje mu tylko jakieś bilion euro na transfery z dvpy
0
starość nie radość
0
Jedyna wzmocniona pozycja to bramkarz, obrona leży i kwiczy, pomoc i atak bez zmian, nie wygląda to dobrze
0
Jakby to powiedział Pique: Rayo chciało grać w piłkę, a Barca stała jak conocidos
0
Jak to dobrze mieć bramkarza
0
Nie wiedziałem, że Van Nistelrooy stoi na bramce w Rayo
1
Łysy z Rayo zawsze jest groźny
0
@JordiAlbion Fucktycznie :v
0
Burnley za mocne dla potężnej maszyny Pepa bezczelnie wykorzystywanej przez Haalanda
0
Memsea ma kasę, a ośmiesza jest bardziej niż Barca xD
0
@Dawiddd1213 jaki kozak po fakcie xD
Dojrzej
6
Karyna ostateczna
https://zapodaj.net/images/39050893291fe.jpg
0
Szczęsny w końcu zarejestrowany czy Kochen na ławce?
1
Czytelni Ci angole
https://zapodaj.net/images/a357df420f1ca.jpg
0
@Dawiddd1213 No i co, kto został zarejestrowany pierwszy?
0
Hole in hand xD
https://www.tiktok.com/@cornerzone1/video/7543644917894073606
0
Wyczekają do końca okna, bo Barca będzie pod ścianą i zaproponują pewnie z 40 mln
12
@Danny Gaucho ale Eto'o jest nadal jedynym, który zrobił to rok po roku ;)
7
Pewien użytkownik pewnej strony na pewnym spotkaniu. Zapewne czuł się pewnie
https://zapodaj.net/images/7dfeed1b82f5b.jpg
1
@draxidox Przemek rabat na usługi xD
0
@Walpiano Najpierw ratował tyłek Masche jak był piłkarzem, teraz jak jest trenerem xD
1
@Bobo25 Dał zły numer po czym wyszedł po mleko
3
Jeśli sam powie, że chce odejść to minimum 70 baniek i Dro do pierwszego składu, dla mnie spoko
8
Wiatraki stawiane na płaskiej ziemi działają jak śmigła i przybliżają Nas do słońca. Stąd globalne ocieplenie.
Dobranoc.
https://zapodaj.net/images/d35417ff58077.jpg
0
@MirusAmisz rozkład jazdy jest znany
0
@Dawiddd1213 a może Martina, ciężko pomyśleć
12
@Comentateiro 112 to madryle będą wybierać po kolejnym gwałcie w klasyku
0
Czyli na Rayo z Kochenem :v
7
Wystarczyło nie kupować szklanego Olmo i trzymać hajs na te okno, ale kto zabroni biednemu bogato żyć