vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart pierdolety, z których nic nie wyniknie, gaz do Francji dalej leci
2
@Encore jakie czasy taka 10
0
Mogłeś dziś być bilionerem, który dał zlecenie na putlera, ale mi się nie chciało
0
Wjechało 19, zestrzelili 4, tak średnio bym powiedział
2
"Szef NATO apeluje do Putina po wydarzeniach w Polsce. "Przerwij wojnę"
Tymczasem putin:
https://i.pinimg.com/474x/88/41/c8/8841c817915a01a4ef82d2b3e916b9a7.jpg
0
@maroon teraz pchają allegro one jako pierwsza opcja dostawy, też naciąłem się na to
1
@zadafcb madżystyrjal lijonel
19
Jednak bliżej mu do Ronaldo niż Messiego xd
7
@wyrek akurat usunąć TVP w likwidacji i będzie na roczną ratę pożyczki :v
1
Korki u @english nie poszły na marne
https://zapodaj.net/images/ae90f9694d466.jpg
4
@agaFCB olej to.
1
@Frimpong przy Nunezie gadałeś to samo :v
0
Lpool niszczy ludzi
https://zapodaj.net/images/00a6036945180.jpg
2
@Kasy To nie była decyzja Leo, przepisy La Ligi mówiły, że nie może podpisać nowego kontraktu na kwotę mniejszą niż 50% poprzedniego, dla Barcy to nadal było za dużo.
3
@Stinger_ bo Leo Messi w tym wieku nie obwieszał się złotem jak cygan, nie zatrudniał też karłów na urodziny na jachcie
8
Niestety czas leci nieubłaganie, Messi to geniusz, więc jeśli by chciał to grałby co najmniej do mundialu 2030 na top poziomie
1
@Popitek12 Wejde wyjde bejbe xD
4
Giorgio Armani nie żyje, psikne acqua di gio ku Jego pamięci
0
@D10SLEO Żenujący przemocowiec
3
@Who_you_mam wieczny student
2
@Marusek Właśnie udowodniłeś, że jesteś na takim samym poziomie co typ z nagrania, tyle, że w świecie polityki. Gratulacje
4
Najman bił się z myślami, odklepał
1
@gumaz ale przegrał wieczność
0
@Guillegavira Wątpię, że chodziło tylko o wyniki. Ten Hag miał nie być zadowolony ze wzmocnień zespołu
4
Trzech najpopularniejszych Polaków w historii:
1. Jan Paweł II
2. Robert Lewandowski
3. Piotr "drogbruk" Szczerek
10
Liverpool luźno kładzie prawie 200 mln funtów w ostatni dzień okna, a La Liga dusi się by zarejestrować graczy po kilka mln euro.
Detale
4
@gumaz ale czy skłamał?
0
@JohnKennedy Brakuje mu tylko jakieś bilion euro na transfery z dvpy
0
starość nie radość
0
Jedyna wzmocniona pozycja to bramkarz, obrona leży i kwiczy, pomoc i atak bez zmian, nie wygląda to dobrze