vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Danny Gaucho ale Eto'o jest nadal jedynym, który zrobił to rok po roku ;)
7
Pewien użytkownik pewnej strony na pewnym spotkaniu. Zapewne czuł się pewnie
https://zapodaj.net/images/7dfeed1b82f5b.jpg
1
@draxidox Przemek rabat na usługi xD
0
@Walpiano Najpierw ratował tyłek Masche jak był piłkarzem, teraz jak jest trenerem xD
1
@Bobo25 Dał zły numer po czym wyszedł po mleko
3
Jeśli sam powie, że chce odejść to minimum 70 baniek i Dro do pierwszego składu, dla mnie spoko
8
Wiatraki stawiane na płaskiej ziemi działają jak śmigła i przybliżają Nas do słońca. Stąd globalne ocieplenie.
Dobranoc.
https://zapodaj.net/images/d35417ff58077.jpg
0
@MirusAmisz rozkład jazdy jest znany
0
@Dawiddd1213 a może Martina, ciężko pomyśleć
12
@Comentateiro 112 to madryle będą wybierać po kolejnym gwałcie w klasyku
0
Czyli na Rayo z Kochenem :v
7
Wystarczyło nie kupować szklanego Olmo i trzymać hajs na te okno, ale kto zabroni biednemu bogato żyć
6
@Damian11 Tello po długim zawsze w pamięci
0
Typ ze śmietankowej widzi Redondo w Nico Pazie, ja wysiadam xD
0
@urbipl Ach Ci wschodni bracia i siostry
4
Amorim ma więcej rozegranych meczów niż zdobytych punktów w ManU xD
7 zwycięstw
7 remisów
15 porażek
Bilans: 29 meczów 28 punktów
GOAT
1
Arda Guler, dyrygent drugiej linii, nowy Ozil, Mesjasz ziemi madryckiej... Osasuna była zbyt mocna, przecież nie ma już słabych drużyn
12
"Tydzień temu brak czerwa dla Raphinhi, teraz brak drugiej żółtej dla Balde, gardzę tą ligą Negreiry"
Tymczasem 1:0 po karnym po faulu Mbopa xD
3
Garcia jaki lag przy karnym
15
Cholo w Atleti, Neymar w Santosie, Orłowski na mikrofonie, witamy w 2012
1
@Kozinho. Korekta licznika na granicy
2
Yamal mordercze przygotowania do meczu xD
https://zapodaj.net/images/1b7bf52173955.jpg
21
Nie płaczcie z tym Diazem, nie można zarejestrować Szczęsnego, a tym bardziej 29-letniego gościa za 80 baniek z gwiazdorskim kontraktem
12
@macio_944 Odszedł Korwin to znaleźli następną oświeconą od dvpy strony
2
@Popitek12
Zamykam
0
Gdy pomyślę o tym, że prawdopodobnie nie zobaczę już w swoim życiu takiego zawodnika jak Leo to ściska mnie w żołądku
0
W końcu i tebasowi pali się koło dvpy
1
@kubix05 Lepsza jest dzień wcześniej czyli rosół xD
1
@Kgorecki2500 black salami
0
@LeszekFCB Taką samą pewność jak Barca przy sprowadzaniu Lewego, równie dobrze mógł nie zaadaptować się do drużyny