vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Okulista na nfz
https://shorturl.at/Cx0FS
0
@Safrani Państwo to najwięcej kosztów ponosi, my to sponsorujemy
0
Ja Cie krakers, niech to szympans
2
@draxidox trzyma dla elyty
9
Żodyn się nie spodziewoł, żodyn
2
@Luciano99 @Kessie po prostu pompuje opony na zakładzie, daj mu spokój
6
Czwartek dzień bez majtek, Newcastle dziś będzie świętować
1
@4drian0 Wygląda jak przeciek kontrolowany żeby napędzić sprzedaż, ale zobaczim
0
@patrykzmc2000 Olmo już rok temu był potrzebny jak majtki Pani lekkich obyczajów
1
@Derean Hendryk na krótkiej smyczy u Chappiego
0
Podsumowanie pierwszej połowy
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUEkk7NH8yTebqk1e5lTcbQHcWqXVEkwk8qu7YzPJRLQ&s=10
1
@gumaz Skok przez płotki jak kradło się jabłka za dzieciaka
7
Jakoś tak od dziecka lubiłem Olympique Marsylia
1
@blakkudium Christensen to Vermaelen 2.0, top obrońca, ale szklany
17
@sergio5 przepodli już dawno, kolonia afrykańska
5
@blakkudium co przedłużył u Bartomeu to jego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LeszekFCB Codziennie granica ludzkiej głupoty przesuwa się w stronę nieskończoności
4
@macio_944 Budlewski ostro, ale celnie
1
@Encore Szkoda czasu, o sianie nie wspomnę
3
@Maysterme https://www.fullreplays.com/spain/laliga/barcelona-vs-valencia-14-sep-2025/
11
Wchodzę na rm.pl gdy mam doła, czytam i uświadamiam sobie, że jednak nie ma co narzekać, niektórzy rodzą się chorzy
2
@Zoker Uniwersum choroszczy z największą liczbą lajków
2
"Barca z Negreirą i sędziami zniszczyli piękno hiszpańskiego futbolu. Razem z hiszpańskim rządem dalej to robią, naginając prawo, tylko dla Barcy, przy każdej sprawie, kiedy tylko trzeba coś załatwić. Obrzydliwy klub. Obecnie ciągle we władzach Komitetu Arbitrów, jak widać, zasiadają osoby powiązane z układem Barca & Negreira. Straszne. I obrzydliwe. Nie mogą i nie chcą się od tego oderwać, bo nawet teraz w ich rękach siedzi VAR. Układ trwa i niestety ma się dobrze"
Obrzydliwa ta Barcelona
6
@RoberDzik oni wszyscy na żółtych papierach, mają za darmo z moich podatków
6
@ZwyklyCuler48 Czytasz tytuł i już wiesz kto to wysrał
4
Ferran: 3 okazje 1 asysta
Lewy: 2 okazje 2 gole
Ferran może być zmiennikiem, ale butów Lewego
1
@Derpowsky nostalgia aktywowana
0
@Kuczek Lepiej wcale niż późno, no ale dobre i to
0
Bardzo jestem ciekaw jak Barca zagra bez Yamala, szczerze mówiąc to już trochę go za dużo było w ostatnim czasie