vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter Ja nie, a o co chodzi
3
@Kgorecki2500 Zbyt piękne, ktoś na bank zesra się po drodze, stawiam na Borussie
15
No mają rację, to kretyński pomysł
2
@JanZagloba Chłop nastrzelał jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Gratulacje
0
@Kgorecki2500
4
Raphinha na 3:2, ależ remontada Barcy, finał LM na wyciągnięcie ręki
1
@draxidox Nie ma to jak błąd ortograficzny w pierwszym słowie twitta
6
@Kgorecki2500 łysego odkleiło
2
@BorzyKrzys akurat Mel Gibson bierze pod uwagę randoma z x
0
Cykl egzystencji męczennika: szczekaj do wszystkich, bądź wycinany na boisku, rasizm i kółko zamknięte
2
Serio? Taki poziom zadowala zarząd?
1
Teraz postaw Mbopa czy męczennika w sytuacjach Girony, Flick musi odpuścić wysoką obronę z taką dyspozycją Kounde
1
@maroon Gość jest irytujący na maksa, daje dużo na boisku, ale czy jest to warte w dłuższej perspektywie, nie wydaje mnie się
0
Lamine Yamal out?
1
@Ku84fcb To wyjdę nogami do przodu
0
Ja wychodzę z domu
Ciemną nocą po kryjomu
Uciekam od żony
Jej gadaniem już znudzony
1
Mówi to gość, który w praktycznie każdym meczu powoduje mini zawał swoimi kółeczkami na własnej połowie
0
@partymaker ta, bo to nastempca Messiego i on by tak nie zrobił
@adamek20151 a później zrobili kombi na tej lasce
1
https://zapodaj.net/images/7d3cbb4f29335.jpg
Robi się tragikomedia z tym gościem od ile to nie fake
1
Bez jaj, to już wolę Lewego z formą Rasiaka
2
To fajnie, że chce być na rynku transferowym od jego samego początku
1
@mkord Jeśli nie jest się pewnym to nie podaje się informacji do przestrzeni publicznej, ale cóż szkodzi obiecać
2
@pluszek Rudy okłamał? Stare, znałem
1
@mmaciass Rozj*b się na psach challenge
2
Złota gała bombele to podsumowanie obecnych czasów, albo to wszystko je*nie albo będziemy żyć w coraz większej patoli
0
@escarabajo + Bojan Ibrahimović Larsson
0
@gumaz królewskie, royal IN
5
A po lekcjach chodziliśmy robić kremówki koleżankom
0
Oby nie przespać jak z Fatim
3
@BillyButcher ruskich to nawet pierogów nie lubię, ha tfu