vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 jakość, nie ilość, pamiętaj
0
Laporta znowu będzie miał hiszpańskiego biedronia Fonta jako konkurenta czy szykuje się trzecia droga?
5
@D10SLEO liga saudyjska, a nie jakaś amatorka jak francuska czy portugalska
1
Anki takie są, na erasmusie
https://shorturl.at/9F4eJ
2
@Nazio_87 a ziobro u orbana za piecem kręcą bekę z romanowskim
1
@Frimpong + Wirc i mamy duo okna
1
@Lionel_Messi10 que miras bobo lepsza
0
@Hellrider https://i.ytimg.com/vi/gdG5KOb_wWg/hq720.jpg
0
@Sysia11 piękniś
0
@MesQueUnClub_87 RDR2 wyszło w 2018, poza jakimiś remasterami nic więcej nie wydali, po prostu doją online ile wlezie
1
Fajny ten Rockstar, 13 lat gry nie mogą skończyć lub ciągną ostatnie soki z GTA Online, a takie arcydzieła jak San Andreas czy IV powstały w odstępie 4 lat
0
@JimMorrisonFCB Rapha nie załata obrony, pomocy i ataku
2
Wróciliśmy do punktu wyjścia gdzie drużyna desperacko szuka jednego zawodnika, który może stworzyć coś z niczego. Wtedy był to GOAT, teraz 18-letni influencer.
God save us
17
Podsumowując: kontuzje i zbyt wysoka linia obrony
6
@mmaciass flick out, belletti bienvenido, europa league willkommen
3
wyciągniemy wnioski
5
@Sysia11 aktywnie korzysta z barcelońskiego pakietu luxmed
0
@BORO_12 po co ta pajacerka z jakimś przekładaniem przy takim wyniku
0
Jeszcze Szczęsny i ten uśmieszek po odyebaniu maniany, kino absolutne
7
@Jakchcesz Tu jest więcej kretynów niż można by się spodziewać
4
Myślałem, że raz na zawsze skończyliśmy pierdolety o DNA wraz z odejściem Xaviego, ale temat wiecznie żywy jak optymizm w biurach
1
@barcasempre nie no, setka Ferrana + 2 poprzeczki i słupek
2
@Messiah10 po Interze mogliśmy Acerbiego kupić
1
@Messiah10 XDDDDDDDDDDDDDD
5
Ale co pograliśmy w zeszłym sezonie, w 2015, 2011 i 2009 to nasze
2
Kounde to chyba wykastrowali w wakacje
1
@maroon ujdzie od biedy
0
Lewy za Sorlotha? Słucham Państwa
0
@Kgorecki2500 Ten cały Bok to taki @BarcaInfo, kopiuj wklej i uj
0
@lajcior kukle redakcji aż błyszczą