1

@directedbyfcb Złapał uraz pod koniec

1

@directedbyfcb Rashford chyba też

1

Przerwa na reprezentacje nie mogła trafić się w lepszym momencie, oby bez większej ilości kontuzji

0

@cules100pro Jeszcze młodziak, ale za 3 mln to okazja

0

Roony dał dobrą zmianę, zrobił więcej niż Lewy Ferran i Olmo razem wzięci

0

"Wyciągniemy wnioski"

0

Dziura zbita jak w b-klasie

1

Olmo zdejmij koszulkę i przeproś

0

Oczy mnie bolą :/

0

Xavineta wiecznie żywa

1

Fantasia to największy przekręt, jogurt naturalny z cukrem

0

I tak to się kręci u tego rockstara
https://zapodaj.net/images/89dc8d3071f71.jpg

0

Już mogli poczekać do jutra i puścić ten kit w eter xD

0

"nie żaden Dembele czy Yamalek, na ten moment Nuno Mendes jest najlepszym piłkarzem na świecie"
Pewien komentarz na pewnej stronie o pewnym, małym klubiku

10

@Eklerek jeszcze Ferrana złowi

6

0

@RedKorsak Project overkill, Zax: the alien hunter, Fire fight?

0

@ArcziArtt kopiujesz link z x i usuwasz wszystko od znaku zapytania

0

@manero bo na tiktoku wrzucili film o swoim e46, a w rzeczywistości jeżdżą fiestą mamy

3

@MichuZ44 plus pozytywne odczucia

5

@LeszekFCB Europa nie ma jaj żeby to zrobić

1

@Conradxc Perez woli czarne koty w białym worku

1

Nie da się ugrać choćby punktu grając 30 min w meczu, druga połowa to kosmiczny zjazd jakościowy, zmiany równie nietrafione co patelnia lolmo

0

Skończyło się na najmniejszym wymiarze kary po burdelu taktyczno-wykonawczym. Pod koniec graliśmy trzema dmf w pomocy, chaos totalny

0

Christensen za młodego, Olmo do bazy, nawet Dro da więcej

1

Szewaljer, do Ciebie mowię: masz ciepło

7

@pep71 Raczej Raphy

6

@tomek8756 menel chociaż poczęstuje, a @Kessie tylko okradnie

5

Marzenia ściętej głowy, trzeba było go brać zamiast Olmo

2

Fajne te reklamy, klikasz w X i nic się nie dzieje, trzeba odświeżać stronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?