vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Damian11 Tello po długim zawsze w pamięci
0
Typ ze śmietankowej widzi Redondo w Nico Pazie, ja wysiadam xD
0
@urbipl Ach Ci wschodni bracia i siostry
4
Amorim ma więcej rozegranych meczów niż zdobytych punktów w ManU xD
7 zwycięstw
7 remisów
15 porażek
Bilans: 29 meczów 28 punktów
GOAT
1
Arda Guler, dyrygent drugiej linii, nowy Ozil, Mesjasz ziemi madryckiej... Osasuna była zbyt mocna, przecież nie ma już słabych drużyn
12
"Tydzień temu brak czerwa dla Raphinhi, teraz brak drugiej żółtej dla Balde, gardzę tą ligą Negreiry"
Tymczasem 1:0 po karnym po faulu Mbopa xD
3
Garcia jaki lag przy karnym
15
Cholo w Atleti, Neymar w Santosie, Orłowski na mikrofonie, witamy w 2012
1
@Kozinho. Korekta licznika na granicy
2
Yamal mordercze przygotowania do meczu xD
https://zapodaj.net/images/1b7bf52173955.jpg
21
Nie płaczcie z tym Diazem, nie można zarejestrować Szczęsnego, a tym bardziej 29-letniego gościa za 80 baniek z gwiazdorskim kontraktem
12
@macio_944 Odszedł Korwin to znaleźli następną oświeconą od dvpy strony
2
@Popitek12
Zamykam
0
Gdy pomyślę o tym, że prawdopodobnie nie zobaczę już w swoim życiu takiego zawodnika jak Leo to ściska mnie w żołądku
0
W końcu i tebasowi pali się koło dvpy
1
@kubix05 Lepsza jest dzień wcześniej czyli rosół xD
1
@Kgorecki2500 black salami
0
@LeszekFCB Taką samą pewność jak Barca przy sprowadzaniu Lewego, równie dobrze mógł nie zaadaptować się do drużyny
0
@NeroTFP1 Nigdy nie zrozumiem wydania takiej kwoty na Lewego przy takiej grze Auby wtedy
4
@BorzyKrzys Coraz większy uśmiech
0
@Nightraider czyli 13-14 netto
1
ile teraz zarabia?
7
@Derean jeszcze ta piętka na końcu zamiast grać na całe wolne skrzydło XD
8
Niech mu przedłużą do 2080 od razu
0
@urbipl Skodą im prawie uciekł xD
0
@sergio5 XDD
1
@agaFCB Jego strata, a Ty musisz obejść się smakiem xD
3
@agaFCB Dziś kobiety wyznają miłość w jedyny słuszny sposób w środy
20
Ślepe stawianie na Bernala po takiej kontuzji...
4
Osasuna nie zagoniła do sądu po występie Mastantuono, a pruli się o Inigo w zeszłym sezonie. Ach te standardy