vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Piszę na maszynie, więc nie
0
@tadzik447 To w końcu Vedrańsk czy Verdańsk
0
Niby dzień jak co dzień, ale wstajesz i od razu czujesz, że to niedziela
4
Brawo Real Betis Balompie
0
Ole madryle. xd
9
@parpe Taką umowę podpisałby wyłącznie kretyn, ale Zełenski też dowalił tym, że jest sam od początku
0
Szkoda, że tygrys eksportowany do faweli, człowiek nie martwił by się dziś o wynik
1
Ależ kretynizm, jeszcze większe murowanie drużyn
4
Jakież piękne idee wypłynęły od czołowych polityków państw europejskich, a jutro wracamy już do rzeczywistości, nakrętki przy butelkach i migranci
1
@July_6_BcN To tak jak Łukasze xD
4
@Szakalaka12369 nie
1
@Antimadridista_WR Więcej info niż carvertical, carfax czy inne
1
@Antimadridista_WR lepiej dopłacić do autoDNA
0
VW anulował genialne Lamborghini Estoque by zrobić miejsce dla obrzydliwej Panamery 1gen od Porsche, cóż za niemiecki polot
0
@arasz1819 Cerezo
0
@arasz1819 A Enrique już tak?
0
@Mitch_Atleta Pioli jakoś trzymał to w kupie, teraz powrót do punktu wyjścia
2
Świecicie już od tych pączków?
0
@escarabajo Nie obchodzę "świąt" napędzających podaż
0
@escarabajo Nie czas, bardziej nieporadność przyczynowo-skutkowa
0
@escarabajo Wspieraj polskie firmy kupując polskie produkty i przygotuj prowiant na tłusty czwartek w domu zamiast gnić 3x więcej czasu w kolejce
6
@BorzyKrzys ależ żenujące owce xD
4
Jestem pewien, że gdyby wprowadzili dzień stolca to nie zabrakłoby smakoszy xD
4
@Kapitan hawk Za to Vlahović próbuje wszystkich smaków na kwadracie w hotelu
2
@Piotrek1993 jbł go pies
0
O ile drużyna funkcjonowała do 75 min tak Flick kompletnie rozmontował ją swoimi zmianami, nie można zdjąć z boiska całej siły napędowej naraz, a o Ferminie ciężko napisać cokolwiek pozytywnego, Gavi również wyglądał jak gość z juvenilu
1
Barca - Atletico i to w TVP1, koszmar madrycioka
55
@Kgorecki2500 Prorosyjski, bo powiedział prawdę o banderowcach, no tak
0
@DTMisTheBest 2025, a ludzie nadal myślą, że Audi czy BMW to premium xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika