0

@tadzik447 Piszę na maszynie, więc nie

0

@tadzik447 To w końcu Vedrańsk czy Verdańsk

0

Niby dzień jak co dzień, ale wstajesz i od razu czujesz, że to niedziela

4

Brawo Real Betis Balompie

0

Ole madryle. xd

9

@parpe Taką umowę podpisałby wyłącznie kretyn, ale Zełenski też dowalił tym, że jest sam od początku

0

Szkoda, że tygrys eksportowany do faweli, człowiek nie martwił by się dziś o wynik

1

Ależ kretynizm, jeszcze większe murowanie drużyn

4

Jakież piękne idee wypłynęły od czołowych polityków państw europejskich, a jutro wracamy już do rzeczywistości, nakrętki przy butelkach i migranci

1

@July_6_BcN To tak jak Łukasze xD

4

1

@Antimadridista_WR Więcej info niż carvertical, carfax czy inne

1

@Antimadridista_WR lepiej dopłacić do autoDNA

0

VW anulował genialne Lamborghini Estoque by zrobić miejsce dla obrzydliwej Panamery 1gen od Porsche, cóż za niemiecki polot

0

@arasz1819 Cerezo

0

@arasz1819 A Enrique już tak?

0

@Mitch_Atleta Pioli jakoś trzymał to w kupie, teraz powrót do punktu wyjścia

2

Świecicie już od tych pączków?

0

@escarabajo Nie obchodzę "świąt" napędzających podaż

0

@escarabajo Nie czas, bardziej nieporadność przyczynowo-skutkowa

0

@escarabajo Wspieraj polskie firmy kupując polskie produkty i przygotuj prowiant na tłusty czwartek w domu zamiast gnić 3x więcej czasu w kolejce

6

@BorzyKrzys ależ żenujące owce xD

4

Jestem pewien, że gdyby wprowadzili dzień stolca to nie zabrakłoby smakoszy xD

4

@Kapitan hawk Za to Vlahović próbuje wszystkich smaków na kwadracie w hotelu

2

@Piotrek1993 jbł go pies

0

O ile drużyna funkcjonowała do 75 min tak Flick kompletnie rozmontował ją swoimi zmianami, nie można zdjąć z boiska całej siły napędowej naraz, a o Ferminie ciężko napisać cokolwiek pozytywnego, Gavi również wyglądał jak gość z juvenilu

1

Barca - Atletico i to w TVP1, koszmar madrycioka

55

@Kgorecki2500 Prorosyjski, bo powiedział prawdę o banderowcach, no tak

0

@DTMisTheBest 2025, a ludzie nadal myślą, że Audi czy BMW to premium xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?