0

Pedri nie jest wychowankiem

1

@blakkudium Tyle to sprawdzali, że błąd byłby kuriozum

0

@Pitinho Finał LM 2009/2011 przeniesiony na wyższy level xD

0

Mecz przypomina Barca-United w LE xD
To byli czasy, oby nigdy nie wróciły

5

@blakkudium Roke przyjechał do Europy chyba tylko po to żeby rozwieść się z żoną xD

39

Co z tego, oni majom 15 lig miszczuf

1

@MesQueUnClub96 a mentalnie?

0

1

@Zoker Nie rozumiem fenomenu tej persony

2

@jacobFCB Jędrula on fire

25

Brudna liga Negreiry, bo czułamen faulował w polu karnym, czego nie rozumiesz

2

Penalti a favor del real madrid

1

@FCBparasiempre Nie no, Sevilla to chociaż w LE była koksem, a Valencia tak naprawdę wykrwawiała się powoli od momentu odejścia Villi, Silvy czy Alby

0

@MarshallLAW Pewnie to samo co Fatiemu

2

@Ojciec5tkidzieci Śmieszne to było może z kilka lat temu, teraz to już cringe

1

@D10SLEO Turcja brzmi realnie

0

@AmigoBlancos Dadzą karnego to strzeli

3

@Xaviball Rekin, po co kombinować

0

No nie wiem, jeśli już to na gorszych finansowo warunkach

0

@bartekvisca Po zbiciu rządu w finale

0

@adambijax A zwycięzcą została jedyna słuszna drużyna

0

@clyde Różnica jest taka, że jest 10 lat starszy, więc raczej nikt nie będzie ulegał niemieckiej represji xD

0

@clyde A skąd mamy wiedzieć, że Ter Stegen nie wróci z formą mutant?

4

@Kengo W lidze negreiry to i 8-latkowie mogliby grać, a i tak varcelona wygrywałaby mecze
a tak w ogóle to 15 lm

3

@Ojciec5tkidzieci Klasyk jest tylko jeden xD


0

@HarveySpecter Leicester 15/16

1

@Danny Gaucho Łyknęli to Ci, którzy na fb gratulują 95-latce upieczenia 3-tonowej chałki xD

0

@lukkobe Mało mu brakuje, chyba 2x po 45 min

1

@Roobo Kochliwy typ xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?