vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri nie jest wychowankiem
1
@blakkudium Tyle to sprawdzali, że błąd byłby kuriozum
0
@Pitinho Finał LM 2009/2011 przeniesiony na wyższy level xD
0
Mecz przypomina Barca-United w LE xD
To byli czasy, oby nigdy nie wróciły
5
@blakkudium Roke przyjechał do Europy chyba tylko po to żeby rozwieść się z żoną xD
39
Co z tego, oni majom 15 lig miszczuf
1
@MesQueUnClub96 a mentalnie?
0
@BarcaFan20048989 egzperd
1
@Zoker Nie rozumiem fenomenu tej persony
2
@jacobFCB Jędrula on fire
25
Brudna liga Negreiry, bo czułamen faulował w polu karnym, czego nie rozumiesz
2
Penalti a favor del real madrid
1
@FCBparasiempre Nie no, Sevilla to chociaż w LE była koksem, a Valencia tak naprawdę wykrwawiała się powoli od momentu odejścia Villi, Silvy czy Alby
0
@MarshallLAW Pewnie to samo co Fatiemu
2
@Ojciec5tkidzieci Śmieszne to było może z kilka lat temu, teraz to już cringe
1
@D10SLEO Turcja brzmi realnie
0
@ACMaldini3 https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster
0
@AmigoBlancos Dadzą karnego to strzeli
3
@Xaviball Rekin, po co kombinować
0
No nie wiem, jeśli już to na gorszych finansowo warunkach
0
@bartekvisca Po zbiciu rządu w finale
0
@adambijax A zwycięzcą została jedyna słuszna drużyna
0
@clyde Różnica jest taka, że jest 10 lat starszy, więc raczej nikt nie będzie ulegał niemieckiej represji xD
0
@clyde A skąd mamy wiedzieć, że Ter Stegen nie wróci z formą mutant?
4
@Kengo W lidze negreiry to i 8-latkowie mogliby grać, a i tak varcelona wygrywałaby mecze
a tak w ogóle to 15 lm
3
@Ojciec5tkidzieci Klasyk jest tylko jeden xD
0
@HarveySpecter Leicester 15/16
1
@Danny Gaucho Łyknęli to Ci, którzy na fb gratulują 95-latce upieczenia 3-tonowej chałki xD
0
@lukkobe Mało mu brakuje, chyba 2x po 45 min
1
@Roobo Kochliwy typ xD