- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
2
Prosze nie wyciągać daleko idących wniosków z meczu a właściwie z dwóch meczów z Valencią CF. Ba! prosze nie wyciągać nawet bliższych wniosków, gdyż Valencia to.... no chciałem już pisać że patałachy ale z całą pewnością ,,Nietoperze" to jeden z najgorszych w tej chwili drużyn Primera Division, jeśli nie najgorszy?. Przecież już nawet Deportivo Alaves jest o niebo lepszy! Tak szczerze to żal mi tej Valencii. W końcu to kawał wielkiej hiszpańskiej historii futbolu. Już wolałbym bardziej wybierałbym FC Seville do spadku aniżeli Andaluzyjczyków, no ale futbol bywa okrutny........
1
@FCBparasiempre Nie no, Sevilla to chociaż w LE była koksem, a Valencia tak naprawdę wykrwawiała się powoli od momentu odejścia Villi, Silvy czy Alby
1
@FCBparasiempre ech.... pamiętam Valencie z Mendieta, Mijatovicem czy Viola w składzie. Dobre czasy
2
@vangoor ostatnimi czasy w Europie to rzeczywiście była lepsza od Valencii, jednak historycznie w Hiszpanii to raczej Valencia bije na głowe Seville! Bodaj 5 czy 6 razy Valencia była mistrzem Hiszpanii a Puchar Króla też zdecydowanie więcej razy zdobywała, więc tak jak powiedziałem Valencia to kawał znakomitej historii hiszpańskiego futbolu.......
1
@Safrani Zgadza się. Mi przychodzi do głowy przedewszystkim Hector Cuper ale też Angulo, Canizares, Claudio Lopez i jeszcze wielu innych, o których na tą chwile nie pamietam.....?
1
@FCBparasiempre i Zubizareta
0
@Safrani Zubizareta??? Przecież on jest z kraju Basków! O!? patrze na wikipedie i rzeczywiście on przeszedł z naszej Barcuni do Nietoperzy! Kurka wodna, nie wiedziałem o tym albo po prostu juz zapomniałem na śmierć!