0

Strzał z dystansu? A co to, a na co to komu potrzebne?

2

Getafe strzela bramkę z połowy okazji, a Barca jedną z 3, ot różnica

11

Madrycioki narzekający na sędziów, uniwersum odklejenia

0

Gruzman nie wytrzymał ciśnienia xd

2

@tomek8756 z jednym argumentem pasującym do wszystkiego: 15 lm xd

6

@lucas/catalan im nie trzeba dawać, wystarczy spojrzeć jakimi autami przyjechali do PL

2

@Coutinho007 Dużo się nie zmieniło oprócz hebanowych twarzy xd

1

@Coutinho007 Za Mourinho to każdy jeden był rzeźnikiem w białej koszulce

1

@Coutinho007 Lewy to im wtedy dziecko zrobił

1

@Coutinho007 Lepszy niż Pepe czy Casemiro ;)

1

22

Lapcio zakładaj onlyfans i wrzucaj tam gwałty na madryciokach

2

@Joe_Pesci ale z ręką się nie liczy

7

@Comentateiro
realmadryt.pl
"na Bernabeu nie ma wiatru"
XD

0

@Kamil.FCB10 ale bez klauzuli

19

Lament, że w górach zajętych jest ledwie 30% dostępnych miejsc na ferie, może dlatego, że ludzie wolą dłuższy pobyt za granicą w dużo niższej cenie

0

@qbsonFCBarca Przecież to potężny mental, 3 bramki w dogrywce, hegemonia

0

@MesQueUnClub96 no hej
k/m?
jaki nosisz stanik/ile masz cm?

0

@BorzyKrzys Na wykopie co drugi miałby takie zarzuty xd

0

@4drian0 Ramki wokół ekranu nadal komunistyczne

3

@macio_944 a u @Comentateiro już wiszą od 1894

2

@macio_944 Na eurowizje to trzeba chłopa z cyckami, wygra w przedbiegach

1

@Blue9 Joviciem mi zajeżdża

1

@adamek20151 tak średnio bym powiedział

1

@MatBac1991 Roke oszczędza, bo wie, że niedługo powrót na fawele

0

@wojopancer 40% ;)

2

@wojopancer Benzema to mieszanka Lewego i Suareza xD

0

@marcin62 Zamiana wymuszona przez bombelka, tak kisiłby się tu dalej i walił piły w oświetlenie stadionu

7

@Eklerek Niech hajtnie się z Taylor Swift, będzie Suzuki Swift xD

1

Flick przekombinował tak jak z Osasuną, chyba za pewnie się poczuł, rotować można przy dobrym wyniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?