vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzał z dystansu? A co to, a na co to komu potrzebne?
2
Getafe strzela bramkę z połowy okazji, a Barca jedną z 3, ot różnica
11
Madrycioki narzekający na sędziów, uniwersum odklejenia
0
Gruzman nie wytrzymał ciśnienia xd
2
@tomek8756 z jednym argumentem pasującym do wszystkiego: 15 lm xd
6
@lucas/catalan im nie trzeba dawać, wystarczy spojrzeć jakimi autami przyjechali do PL
2
@Coutinho007 Dużo się nie zmieniło oprócz hebanowych twarzy xd
1
@Coutinho007 Za Mourinho to każdy jeden był rzeźnikiem w białej koszulce
1
@Coutinho007 Lewy to im wtedy dziecko zrobił
1
@Coutinho007 Lepszy niż Pepe czy Casemiro ;)
1
Możesz wyjechać z Madrytu, ale Madryt z Ciebie nigdy XD
https://www.realmadryt.pl/news/135849-coentrao-zostal-przylapany-z-tona-nielegalnych-krabow
22
Lapcio zakładaj onlyfans i wrzucaj tam gwałty na madryciokach
2
@Joe_Pesci ale z ręką się nie liczy
7
@Comentateiro
realmadryt.pl
"na Bernabeu nie ma wiatru"
XD
0
@Kamil.FCB10 ale bez klauzuli
19
Lament, że w górach zajętych jest ledwie 30% dostępnych miejsc na ferie, może dlatego, że ludzie wolą dłuższy pobyt za granicą w dużo niższej cenie
0
@qbsonFCBarca Przecież to potężny mental, 3 bramki w dogrywce, hegemonia
0
@MesQueUnClub96 no hej
k/m?
jaki nosisz stanik/ile masz cm?
0
@BorzyKrzys Na wykopie co drugi miałby takie zarzuty xd
0
@4drian0 Ramki wokół ekranu nadal komunistyczne
3
@macio_944 a u @Comentateiro już wiszą od 1894
2
@macio_944 Na eurowizje to trzeba chłopa z cyckami, wygra w przedbiegach
1
@Blue9 Joviciem mi zajeżdża
1
@adamek20151 tak średnio bym powiedział
1
@MatBac1991 Roke oszczędza, bo wie, że niedługo powrót na fawele
0
@wojopancer 40% ;)
2
@wojopancer Benzema to mieszanka Lewego i Suareza xD
0
@marcin62 Zamiana wymuszona przez bombelka, tak kisiłby się tu dalej i walił piły w oświetlenie stadionu
7
@Eklerek Niech hajtnie się z Taylor Swift, będzie Suzuki Swift xD
1
Flick przekombinował tak jak z Osasuną, chyba za pewnie się poczuł, rotować można przy dobrym wyniku