vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium ale kalafior odklejony
0
@MesQueUnClub96 Bo grał? Bo nie miał kontuzji?
0
Fati jest w tej samej sytuacji co Raphinha pół roku temu, jak nie będzie łapał kontuzji to da dużo więcej niż taki rekin
2
Piponazo - La mejor seleccion de pipas na banderach xd
0
@D10SLEO Bez jaj, jeden strzał prosto w niego xd
5
Olmo za Fermina i Victor za Lewego
A nie, czekaj
0
@626 Przynajmniej widać go na tym skrzydle, a Ferran ginie w tłumie kibiców
3
Fati w takiej Gironie mógłby odżyć chociaż i tak wolałbym pozbyć się Ferrana
2
Mental Valencii daje 3 pkt rządowym, czerwo na osłodę, ale niedosyt, że nie rzucił się na sędziego :(
1
@DonCarletto Baza odjechała razem z peronem
2
@Rewolucja123 Ten co dymał ligę w przykucu?
1
Szkoda, że Rudiger odholował męczennika, mógłby być zawias na miesiące
1
Hahahaha jakie łby
4
Sędzia zapomni odnotować co brzydki mu wykrzyczał albo zgubi gdzieś notesik xd
0
Piękny to jest mecz, obym zapamiętał go pozytywnie XD
0
Teraz sędzia obejrzy powtórkę w przerwie i wynagrodzi karniaczkiem rządowych
0
Nie wiem jak Wy, ale ja już za niedługo widzę jak męczennik ucisza trybuny
0
@KrwawiaceoczyVEB Akurat biały w tym meczu to doping rywala xd
0
Spoko, Laporta wejdzie do zasady 1:1 i kupi sobie nową zabawkę na pocieszenie
0
@IronSanHybrid Chyba za dużo naoglądałeś się szafy z tym wchodzi do gry
0
Laporta jest geniuszem w rozwiązywaniu problemów, które sam sobie stworzył
5
@blakkudium ale to są klauny xd
1
Laporta wysłał do ligi potwierdzenie przelewu (screen z aplikacji bankowej araba), a nie dowód otrzymania gotówki na konto
Wysiadam xD
0
@ShawnC Skorzystał na odejściu Suareza
@Gibbon_FCB Po odejściu Leo taki Griezmann byłby jak złoto, ale jego też odpalili przez dziury w budżecie
1
O ile transfery Dembele czy Coutinho można zrozumieć przez braki na tych pozycjach tak Griezmann to kompletne odklejenie mając w składzie Leo i Suareza, totalne przepalenie hajsu
0
@Gaucho optymizm go przytłoczył
0
@BorzyKrzys daj mi spokój, ja chce tylko do domu
1
@MatBac1991 I dobrze, znowu ściągnąłby jakiegoś brazylijca na kredyt za 30 baniek
9
@Culer9002 Godziną 11-12, 11-12 stycznia czy między listopadem, a grudniem? xd
0
Komentarz usunięty