vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zepsuliście nam poniedziałek jakby już sam w sobie nie był ujowy
6
Komentatorzy słusznie zauważyli, że nawet gdyby Barca grała 4 godziny to i tak nie strzeliłaby bramki, taki mecz może zdarzyć się każdemu, ale problem trwa od ponad miesiąca i nie widać rozwiązania
0
Lewy zdejmij koszulkę i przeproś
0
@SeWo77 To spokojnie znajdziesz już 9 Pro nowe na olx np
5
Męczennik odpoczywa z Sevillą, ale wróci idealnie na Valencie, ależ to będzie partidazo z trybun
0
@SeWo77 Może 8 Pro zamiast 9?
0
@SeWo77 W Pixelu dużo lepszy, a Pro w ogóle wymiata ;)
0
@SeWo77 Aparat i system Pixel, Samsung dodatki jak np DeX
0
Jutro na pewno nie będzie Negreiry, to niemożliwe
0
Jeszcze męczennik z karnego i zjazd do bazy
5
@Popitek12 Coś jak @Comentateiro
1
@Ghostface Media były, są i będą, a tylko bezmózgi kopiują patologiczne zachowania z ekranu nie umiejąc zestawić ich z jakimikolwiek wartościami
7
Ostatnie pokolenie myślących to urodzeni jeszcze w XX wieku, później to już równia pochyła w kierunku mułu na dnie
6
Zamiast grać co tydzień w Betisie czy Gironie to klepie mecz na miesiąc, ale hajs zgadza się…
2
*zapowiedź Wiedźmina 4*
mój komp: i'm tired boss
1
@Spacedragon Wszystko tylko nie Xiaomi
5
@Rust_Cohle Pół szklanki maggi na popite?
0
@cules100pro Chyba pomyliło się Ci coś kolego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15064918#comment-15064928
0
De Jong z opaską miażdży mózg
0
Dobra, gracias Torres, ale teraz lansik na insta i zjazd do bazy na pół roku
2
Kto teraz dostanie wylewu?
0
Gramy na utrzymanie remisu czy jak, co to za zmiany
1
De Jong na kapitanie, będzie lanie
1
Once de gala na ten moment, zapraszamy niemieckie drewna do rozdrabniarki
3
Na prime ma być nowy program muzyczny, tylko hip-hop, a w jury Pezet, Malik Montana i Young Leosia
Ja wysiadam xD
0
@Joe_Barbaro i to 3 dni temu
0
BMW 7 czy 5 jest szpetne? To pa tera
https://shorturl.at/7nK5B
0
@AlwaysBlaugrana Plus hindus
1
@NeroTFP1 Oko za oko, w tym wypadku byłoby karą śmierci
2
@Eklerek Zlew to za mało powiedziane, to już zbiornik retencyjny