17

Zepsuliście nam poniedziałek jakby już sam w sobie nie był ujowy

6

Komentatorzy słusznie zauważyli, że nawet gdyby Barca grała 4 godziny to i tak nie strzeliłaby bramki, taki mecz może zdarzyć się każdemu, ale problem trwa od ponad miesiąca i nie widać rozwiązania

0

Lewy zdejmij koszulkę i przeproś

0

@SeWo77 To spokojnie znajdziesz już 9 Pro nowe na olx np

5

Męczennik odpoczywa z Sevillą, ale wróci idealnie na Valencie, ależ to będzie partidazo z trybun

0

@SeWo77 Może 8 Pro zamiast 9?

0

@SeWo77 W Pixelu dużo lepszy, a Pro w ogóle wymiata ;)

0

@SeWo77 Aparat i system Pixel, Samsung dodatki jak np DeX

0

Jutro na pewno nie będzie Negreiry, to niemożliwe

0

Jeszcze męczennik z karnego i zjazd do bazy

5

1

@Ghostface Media były, są i będą, a tylko bezmózgi kopiują patologiczne zachowania z ekranu nie umiejąc zestawić ich z jakimikolwiek wartościami

7

Ostatnie pokolenie myślących to urodzeni jeszcze w XX wieku, później to już równia pochyła w kierunku mułu na dnie

6

Zamiast grać co tydzień w Betisie czy Gironie to klepie mecz na miesiąc, ale hajs zgadza się…

2

*zapowiedź Wiedźmina 4*
mój komp: i'm tired boss

1

@Spacedragon Wszystko tylko nie Xiaomi

5

@Rust_Cohle Pół szklanki maggi na popite?

0

0

De Jong z opaską miażdży mózg

0

Dobra, gracias Torres, ale teraz lansik na insta i zjazd do bazy na pół roku

2

Kto teraz dostanie wylewu?

0

Gramy na utrzymanie remisu czy jak, co to za zmiany

1

De Jong na kapitanie, będzie lanie

1

Once de gala na ten moment, zapraszamy niemieckie drewna do rozdrabniarki

3

Na prime ma być nowy program muzyczny, tylko hip-hop, a w jury Pezet, Malik Montana i Young Leosia
Ja wysiadam xD

0

@Joe_Barbaro i to 3 dni temu

0

BMW 7 czy 5 jest szpetne? To pa tera
https://shorturl.at/7nK5B

0

@AlwaysBlaugrana Plus hindus

1

@NeroTFP1 Oko za oko, w tym wypadku byłoby karą śmierci

2

@Eklerek Zlew to za mało powiedziane, to już zbiornik retencyjny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?