vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Ten klub miał szczęście, że podpisałeś kontrakt na serwetce
0
@Pedri16Future Zostałby oskarżony o rasizm
0
@kuz Mimo wszystko bezpośredni udział w śmierci drugiego człowieka jest osądzony niżej niż handlowanie towarem, którego zainteresowani szukają sami
1
Witamy w Polsce
https://zapodaj.net/images/13f4130e741cd.jpg
1
@Mario96w IV była lepsza niż III i to nie tylko pod względem graficznym
1
@macio_944 Jak NFS miało swoją świętą trójcę tak i GTA wymiatało z VC, SA i IV
0
@PizzerMan Szkoda, że to nie @Piątek , ale zawsze mogłoby być gorzej jak np środa, wtorek czy poniedziałek
1
@macio_944 No i pa co mi się wyświetliło xD
https://zapodaj.net/images/c720eedc414bb.jpg
@AlexDark00 pszypadeg?
0
@Kgorecki2500 Zaloguj się do życia
7
@tbas I to Perez, który stworzył problem Realu będzie zwalniał Ancelottiego
1
@MesQueUnClub_87 Warto obserwować promocje na pepper.pl, często są na Pixele
Bad luck :/
https://zapodaj.net/images/705ef537920af.jpg
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli aparat to Pixel 7/8 Pro, miazga pod względem zdjęć nawet w porównaniu do Samsunga, również 12gb ram, czysty szybki android
0
@MesQueUnClub_87 Nowy, używany?
0
@Roobo Szejker nie dostał złamanego ojro, samo to jest profitem
1
@Coutinho007 Coutinho miał chociaż dobre pół roku, Griezmann też jakieś liczby wykręcił, a Bombele od startu kontuzje i wieczne odpalanie
5
Za darmo to i Mbappe dobry
4
Kto ma ochotę na grillowanego Mbappe w sosie Negreirowym?
0
@WiernyKatalonii Media Expert, RTV Euro AGD, nawet allegro
0
@TheCule To musi być S24 xD
0
@gaucho104 Dla mnie oba systemy mają wady i zalety, ale codzienne funkcjonowanie z iPhone'em bez ekosystemu w postaci iMac/MacBook czy iPad to udręka z tymi wszystkimi iTunesami itd
1
@MesQueUnClub96 Całkiem nieźle jak na dziadka leśnego "Disney"
0
@Robert_Kubica "ja nie widzę żadnej różnicy" / "i tak chodzi to lepiej niż śmiecioid"
0
@paweldunajecfcb To kibel skoro 16 można dostać od 3500
0
@paweldunajecfcb Zależy za ile chcesz go kupić teraz
0
@Messiah10 Ale to Ty dzwonisz :D
1
@Nightraider Widzimisie Pereza w postaci Mbappe pięknie zdestabilizowały zespół, w tym momencie gracz mierny, a sadzanie go na ławkę nie wchodzi w grę. Humor gitówa.
0
@dv7wisnia Nie gram, bo mam Pixela :(
2
@Kinginiesta po czym sędzia podejdzie z drugiej strony
3
@damianex10 Sorry, dziś mam duży ping xD
0
@damianex10 A co to za matematyka? xD
22/23 - 2,61 pkt na mecz
24/25 - 2,53 pkt na mecz