58

Ten klub miał szczęście, że podpisałeś kontrakt na serwetce

0

@Pedri16Future Zostałby oskarżony o rasizm

0

@kuz Mimo wszystko bezpośredni udział w śmierci drugiego człowieka jest osądzony niżej niż handlowanie towarem, którego zainteresowani szukają sami

1

1

@Mario96w IV była lepsza niż III i to nie tylko pod względem graficznym

1

@macio_944 Jak NFS miało swoją świętą trójcę tak i GTA wymiatało z VC, SA i IV

0

@PizzerMan Szkoda, że to nie @Piątek , ale zawsze mogłoby być gorzej jak np środa, wtorek czy poniedziałek

1

@macio_944 No i pa co mi się wyświetliło xD
https://zapodaj.net/images/c720eedc414bb.jpg
@AlexDark00 pszypadeg?

0

@Kgorecki2500 Zaloguj się do życia

7

@tbas I to Perez, który stworzył problem Realu będzie zwalniał Ancelottiego

1

@MesQueUnClub_87 Warto obserwować promocje na pepper.pl, często są na Pixele
Bad luck :/
https://zapodaj.net/images/705ef537920af.jpg

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli aparat to Pixel 7/8 Pro, miazga pod względem zdjęć nawet w porównaniu do Samsunga, również 12gb ram, czysty szybki android

0

@MesQueUnClub_87 Nowy, używany?

0

@Roobo Szejker nie dostał złamanego ojro, samo to jest profitem

1

@Coutinho007 Coutinho miał chociaż dobre pół roku, Griezmann też jakieś liczby wykręcił, a Bombele od startu kontuzje i wieczne odpalanie

5

Za darmo to i Mbappe dobry

4

Kto ma ochotę na grillowanego Mbappe w sosie Negreirowym?

0

@WiernyKatalonii Media Expert, RTV Euro AGD, nawet allegro

0

@TheCule To musi być S24 xD

0

@gaucho104 Dla mnie oba systemy mają wady i zalety, ale codzienne funkcjonowanie z iPhone'em bez ekosystemu w postaci iMac/MacBook czy iPad to udręka z tymi wszystkimi iTunesami itd

1

@MesQueUnClub96 Całkiem nieźle jak na dziadka leśnego "Disney"

0

@Robert_Kubica "ja nie widzę żadnej różnicy" / "i tak chodzi to lepiej niż śmiecioid"

0

@paweldunajecfcb To kibel skoro 16 można dostać od 3500

0

@paweldunajecfcb Zależy za ile chcesz go kupić teraz

0

@Messiah10 Ale to Ty dzwonisz :D

1

@Nightraider Widzimisie Pereza w postaci Mbappe pięknie zdestabilizowały zespół, w tym momencie gracz mierny, a sadzanie go na ławkę nie wchodzi w grę. Humor gitówa.

0

@dv7wisnia Nie gram, bo mam Pixela :(

2

@Kinginiesta po czym sędzia podejdzie z drugiej strony

3

@damianex10 Sorry, dziś mam duży ping xD

0

@damianex10 A co to za matematyka? xD
22/23 - 2,61 pkt na mecz
24/25 - 2,53 pkt na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?