vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Zgadza się, nikt nie odbiera mu zasług, ale nie bez znaczenia było to, że trafił na złote pokolenie, które tylko dopełnił brakującymi transferami jak np Alves
4
@DonCarletto Oczywiście, dostawał kogo chciał, jego pomysłem była wymiana Eto'o na Ibre czy zakup typu Chygrynskyi
4
@Comentateiro Właśnie dlatego przedłużyli mu kontrakt. A tak poważnie to chciałbym w końcu zobaczyć Guardiolę w zespole bez nieograniczonej kasy na transfery, myślę, że to byłaby brutalna weryfikacja
0
@Guess Faivre chyba na spalonym
15
Gundogan ma flashbacki z pobytu w słonecznej Katalonii
5
Brest pierwszy celny strzał i gol, po co było w ogóle zawracać dupę Szczęsnemu, równie dobrze na ławce mógłby być Pinto
3
@4drian0 To, że już V była za bardzo kolorowa, a tu będzie jeszcze bardziej i więcej
0
@4drian0 No nie wiem, po trailerze widać, że idą bardziej w klimaty rozrywkowe niż ciężki gatunek
0
Czy GTA VI podoła hype'owi? Szczerze powiedziawszy byłem trochę rozczarowany V po fenomenalnej IV
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ACMaldini3 De Jong i kreatywność? Chyba w kierunku własnej bramki
0
@tbas Jeszcze City
7
@Arden Goli nie dali, bo przecież kogo to obchodzi
2
"Ronaldo otrzymał pozew za nieopłacenie usługi u Dr Rosh, który pracuje jako dermatolog i prowadzi dwie praktyki w Manchesterze i Londynie. Jego specjalnością są zabiegi z użyciem botoksu i lifting brwi"
Co mógł podpompować GOATa to jego
7
@Kapitan hawk Panie, odstaw tą śmietanową, bo głowę zepsujesz
1
@MesQueUnClub_87 Jedna z miliona o długości 0,001mm, nienawidzę naprawiać iPhone'ów
0
Ten uczuć gdy naprawiasz coś i zostaje Ci jedna śrubka :(
0
@pt9 Tak naprawdę działa to dobrze gdy masz odpalone ps5 i grasz w drugim pokoju, każdy smartfon to ogarnie
2
@4drian0 Czymś takim powinien być Portal od samego początku
6
@Kapitan hawk Pradziadek Negreiry od strony szwagra zrobił swoje
0
@TheNekro94 Za długo tam nie zagości, a gdyby miał taki plan to zostanie oskarżony o rasizm
0
Mbop na skrzydło, może nie będzie tyle palił xd
16
Brest zapłaci rachunek, Gerard Martin nie wybacza
0
@TheNekro94 Ja nie jestem w ogóle, kojarzy mi się to z serwownią choroby
4
To niezły drwal xd
https://zapodaj.net/images/95ee42ab2c7a1.jpg
0
Popis prawych obrońców obu ekip, zapomnieli dla kogo mają grać xd
2
Kounde 2:2 Mingueza
2
Po takim failu człowiek docenia Balde
2
Negreira już na rozgrzewce przed jutrem xd
0
Olmo nie dojechał