0

@Comentateiro Zgadza się, nikt nie odbiera mu zasług, ale nie bez znaczenia było to, że trafił na złote pokolenie, które tylko dopełnił brakującymi transferami jak np Alves

4

@DonCarletto Oczywiście, dostawał kogo chciał, jego pomysłem była wymiana Eto'o na Ibre czy zakup typu Chygrynskyi

4

@Comentateiro Właśnie dlatego przedłużyli mu kontrakt. A tak poważnie to chciałbym w końcu zobaczyć Guardiolę w zespole bez nieograniczonej kasy na transfery, myślę, że to byłaby brutalna weryfikacja

0

@Guess Faivre chyba na spalonym

15

Gundogan ma flashbacki z pobytu w słonecznej Katalonii

5

Brest pierwszy celny strzał i gol, po co było w ogóle zawracać dupę Szczęsnemu, równie dobrze na ławce mógłby być Pinto

3

@4drian0 To, że już V była za bardzo kolorowa, a tu będzie jeszcze bardziej i więcej

0

@4drian0 No nie wiem, po trailerze widać, że idą bardziej w klimaty rozrywkowe niż ciężki gatunek

0

Czy GTA VI podoła hype'owi? Szczerze powiedziawszy byłem trochę rozczarowany V po fenomenalnej IV

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ACMaldini3 De Jong i kreatywność? Chyba w kierunku własnej bramki

0

@tbas Jeszcze City

7

@Arden Goli nie dali, bo przecież kogo to obchodzi

2

"Ronaldo otrzymał pozew za nieopłacenie usługi u Dr Rosh, który pracuje jako dermatolog i prowadzi dwie praktyki w Manchesterze i Londynie. Jego specjalnością są zabiegi z użyciem botoksu i lifting brwi"

Co mógł podpompować GOATa to jego

7

@Kapitan hawk Panie, odstaw tą śmietanową, bo głowę zepsujesz

1

@MesQueUnClub_87 Jedna z miliona o długości 0,001mm, nienawidzę naprawiać iPhone'ów

0

Ten uczuć gdy naprawiasz coś i zostaje Ci jedna śrubka :(

0

@pt9 Tak naprawdę działa to dobrze gdy masz odpalone ps5 i grasz w drugim pokoju, każdy smartfon to ogarnie

2

@4drian0 Czymś takim powinien być Portal od samego początku

6

@Kapitan hawk Pradziadek Negreiry od strony szwagra zrobił swoje

0

@TheNekro94 Za długo tam nie zagości, a gdyby miał taki plan to zostanie oskarżony o rasizm

0

Mbop na skrzydło, może nie będzie tyle palił xd

16

Brest zapłaci rachunek, Gerard Martin nie wybacza

0

@TheNekro94 Ja nie jestem w ogóle, kojarzy mi się to z serwownią choroby

4

0

Popis prawych obrońców obu ekip, zapomnieli dla kogo mają grać xd

2

Kounde 2:2 Mingueza

2

Po takim failu człowiek docenia Balde

2

Negreira już na rozgrzewce przed jutrem xd

0

Olmo nie dojechał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?