vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę dziś na grillowanie i upokorzenie na facjatach Militao Rudigera i męczennika
0
@Lament Nie wiem jakim cudem trzymają tyle Ten Haga na stanowisku, gość zjechał totalnie jak De Jong i w sumie wszyscy po odejściu z Ajaxu
0
Winicjusz pracujący na kolei po zwolnieniu słabeusza Lewego, La Bamba w pigułce
0
@AduŚ07 Pewnie im bardziej chemiczna tym bardziej kopie
0
@SzczenaWojtula Dawno nie kroiłem, bo dają od 25 lat do dożywocia
0
Co robić żeby nie płakać przy krojeniu cebuli?
Nie angażować się emocjonalnie
2
@TheNekro94 Biedne mosty :(
0
@DamianBarcaCule drugi
1
@fcbarcafan19 Zaraz będzie wysyp 15/15, bo można robić 2x pod rząd i pytania te same
2
@PatrychoO tera wini to gołt
1
@Kgorecki2500 350k spadło z nieba
0
@KrychaFCB Wstydziłbyś się @Comentateiro
1
@Jakchcesz Problem Balde polega na tym, że on jest dobry między 30 a 60m czyli kicha w obronie i ataku
1
@Cyzix Ubezpieczenie?
0
@Azazel_Pazuzu Jak klasyk to klasycznie z Labogą
12
Od rana mocny statement z Choroszczy
"ciekawe czy Vini prześcignie Messiego jeśli chodzi o ZP"
1
@szela1899 Najgorsze jest to, że za kilkanaście lat małolaci będą myśleć, że był lepszy od Iniesty, Suareza czy Neymara, bo oni nie dostali
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Pedri16Future Ludzie od dawna są już zwierzętami
0
@Stanio87 Rekord bez porażki xD Przewagę można było zrobić Osasuną, ale Flick przekombinował
1
@bartekvisca Po co robić sobie pod górkę, w lidze i tak będziemy na szczycie, a w lm każda wpadka będzie trzęsawką
1
Dziś jest najważniejszy mecz, z madrylami można nawet umoczyć, bo jest zapas 3 pkt, a w LM już nie ma marginesu
0
@ACMaldini3 Harakiri turecko-niemieckie, Panie do towarzystwa stawiają więcej oporu
0
A jak tam dziś wasz mental? Dortmundzki czy madrylowy
3
Ignor dla placka i nastała harmonia
0
Podpaskez z golem, podsumowanie taktyka Sahina
0
Harakiri Sahina, obrona Częstochowy włączyła mu się w 50 min xd
2
@Eto'o9 R10 Białe sabaczki, dzień jak co dzień w espanii
0
@MichuZ44 Na pewno ma przelot między uszami i udami
10
Hansi w Barcie:
11 meczów
9 zwycięstw
2 porażki
Remisy są dla frajerów