vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Radioactive9705 Dzień złodzieja nieroba? Dziękuję, nie świętuję
0
Bednarek w Anglii też jest taki tragiczny? Jakbym Lengleta oglądał
4
@Luciano99 #BuddaZaMurem
4
@abram3k Podobno słabych mają fryzjerów
1
@Marian_Pazdzioch Dodi powąchał i śpi do teraz
11
@Ojciec5tkidzieci Na taki apel kilku nastolatków prokuratura musi odpowiedzieć zwolnieniem podejrzanego xD
5
#freebudda na X
Z jednej strony gardzę tymi wszystkimi patoinfluencerami i mam nadzieję, że te raczydło zniknie w końcu z internetu, ale z drugiej strony czytam wypociny "fanów" i dochodzę do wniosku, że na takich kretynach to tylko robić siano
0
@Kubalinio2 Myślałem, że chodzi o Buddę, a tamci to nie wiem
0
@Gaz Trochę mocniejsze źródło niż patusy z neta
0
@abram3k "Informację potwierdził rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej prokurator Przemysław Nowak we wpisie w serwisie X"
1
@Astad A handel ciałem?
0
@Herato Zapewne ostatni
1
@KochamInieste Bateria nie jest jakaś hipersuper, ale nie ma też dramatu jak to niektórzy opisują. U mnie 4-5h sot na samym lte, wifi 6-7, więc moim zdaniem jest ok.
2
@KochamInieste Skoro nie grasz namiętnie na tel to na bank będziesz zadowolony, Pixele uzależniają :D
4
@cules100pro "Alkad Madrytu to kibic Atletico i stąd ta afera, a poza tym to socjologiczne Barcelonismo" xD
3
@KochamInieste Na pewno nie są to telefony do wszystkiego i dla każdego, nie nadają się np do grania w wymagające tytuły, bo występują wady opisane przez Ciebie. Ja jednak jestem jak najbardziej zadowolony, czysty android, szybkie i długie wsparcie, świetne aparaty to główne zalety Pixeli, podczas normalnego użytkowania nie występują objawy przegrzewania się.
0
@tristan87 Krzysio załatwi ciepłą posadę w kanale zero
0
@visca_josef XDD
6
@norbi77 Może zwróciłbym uwagę jakby mieli cycki, tak to nie zauważam nawet
0
@tristan87 Nikt normalny nawet nie pomyślałby o tym
6
@tristan87 Biały oddział z Choroszczy
2
@Arden Kim Ty jesteś?
Ja jestem Vitor Roque
XDD
4
@negreanu Teraz PO-PiS, później będziemy babrać się w lewicowym gównie, bo rośnie pokolenie wykolejeńców, ehh
0
Dobry wieczór Europo
https://www.tiktok.com/@usade75/video/7423707701189840161
0
Mame nie spszontaj, gała pozamjatał
https://zapodaj.net/images/afd2ddc550090.jpg
11
@Danny Gaucho Odkryjesz gdy obejrzysz Kaczyńskiego pompującego Tuska xD
3
@Arden Tato, a czemu Iniesta zamienił się w Romeu?
3
@grzekrk96 Jeśli nie ma ich w mobywatelu to nie ma ich też w systemie, jesteś wolny
8
@IronSanHybrid Trzeba było upiec arbuza, może akurat ten łosoś miał jakieś ważne sprawy
1
@Toretto Wątpię, by ojciec z dwójką małych dzieci wtargnął na przejście dla pieszych. Największym problemem są patologie internetowe, które małolaci oglądają i próbują naśladować