vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aneurysm Po ręce Camavingi podczas gry
8
@Fenelon Sędzia pokazuje zawodnikowi jak trzymać ręce żeby nie odgwizdać przewinienia, już nawet jebańcy nie kryją się
70
@Trojanek23 ale Ty masz twardą psychikę
0
@tristan87 Odfrunąć przez psiakami
0
@tristan87 Szkoda, że nie strzelił Red Bulla, dodałby skrzydeł
1
@tristan87 Zatrzymali 27-latka, ale to 29-latek pójdzie siedzieć, szybko postarzał się w tym areszcie
1
@BorzyKrzys Sugar Daddy Polonia edition
1
@Schoogs Bulwa, tylko i wyłącznie
2
@Bocheno1 ziemniaki makaron ryż kasza
0
@Kapitan hawk Kamil Gała z rana
10
@macio_944 Dodał wszystkie konta do siebie, ale nie wpadł na to, że powtarzają się osoby xD
1
@Kgorecki2500 Nie wiem, z 2msc temu
1
@MichuZ44 Muszą nadgonić pijar po wpadce ze zwolnieniem tej laski po macierzyńskim
0
@Nazio_87 Jakoś nie śpieszy mi się, fc24 w ogóle odpuściłem
0
@Tomason Może zagram jak dodadzą do game pass za free, kasy na pewno na to nie wyłożę
0
@Kapitan hawk Załadował swojaka w trakcie meczu? xD
4
@VegetaPolska Tebas jest kibicem realu, więc nie lubi Barcy no i?
3
@Kapitan hawk Najmłodszy w historii LM w pierwszym składzie
4
@VegetaPolska No a co miała wnieść informacja komu kibicuje ten gość?
1
@paweldunajecfcb Jedyny błąd to zbytnie upodobnienie do musów owocowych, poza tym promile jak każde inne
10
@VegetaPolska Wszyscy przeciwko biednemu realowi, jak oni jeszcze funkcjonują w tym chorym społeczeństwie
3
@VegetaPolska XDD
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze rudawy dach to w piwnicy wilgoć na bank
7
@bartulek98 Skoro nie narzekali to nie, nowy stadion ma problem z nagłośnieniem
23
@cules100pro Galaktykos nie odpaliło, trzeba leczyć kompleksy
6
@FCB_dimiC Idąc jej skalą to kobieta kończy się na 65kg xD
0
Kto pierwszy ten lepszy tylko nie wszyscy naraz
https://zapodaj.net/plik-OAX1UvpqGn
2
@NeroTFP1 Za późno zorientowali się, że nie ma czego skroić
0
@TrzecieOko https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Dokumenty/1454847765.jpg
0
@Trojanek23 Kocham takie wpisy po fakcie, w teorii nic nie zapowiadało takiego dołka u Nich, a u Nas takich wyżyn