vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jeśli madryciok przegra w sobotę to na drugi dzień dowiemy się, że Negreira jest nieślubnym synem Laporty ze związku z Messim, tak będzie
0
@urbipl Nie wiem z jakiego punktu widzenia ta rywalizacja może wyjść na dobre, na pewno nie pod względem wyników, bo Pena nigdy nie osiągnie poziomu Szczęsnego
2
@misterio Z kategorii sci-fi
11
@bartekvisca Pena nie myli się jak piłka leci prosto w niego xD
0
Z Realem może bronić i Pena, ale na mynsin musi wyjść Szczęsny, już umoczyliśmy z Monaco i nie ma zbytnio marginesu błędu
0
@Murazor Za wiele nie ugrał, ale chociaż był widoczny na tym boisku, do tego miał setkę
12
Cieniutki Fati i tak jest lepszy od Torresa, niesamowite
2
Dziś rano wstałem lewą nogą i czuję dyskomfort, chyba szykuje się L4 na pół roku
0
Już był brazylijski Tygrys i starczy wynalazków
0
Mbop w tej Szwecji to rzeczywiście poćwiczył strzały
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@rayan_7 ile dają za kg
0
4-4-2 z potężnym hindusem na ławce, bez Aspasa i to wystarczy
0
@Arden Typowy odklepało w bani od wygranych MŚ
0
Flick mówił o jutrze, w pucharach może będzie grał Szczęsny jak to kiedyś był podział z Bravo i Ter Stegenem
15
"O psie, który jeździł koleją" zaczyna nabierać nowego znaczenia xD
1
@okiemtypera_lucaxx95 Puszkę po piwie w kabinie konduktorskiej
2
@marcin62 Na nagraniu w odpowiednim miejscu i czasie to i Sosnowiec będzie piękny
0
@FCB_dimiC kibel Ty sprzątasz, a rurę od odkurzacza odkupujesz
1
@FCB_dimiC ale to była zamrażarka
2
@FCB_dimiC Gdybyś nie darł japy w środku nocy po krysztale, że @jowita chce Cię zjeść to zostałby dłużej
0
@tristan87 Jakby nie było to Holandia również odwdzięcza się przyjmowaniem polskiej patoli na swoje terytorium. Współpraca popłaca.
1
@mrboom Wyspany? ;)
2
@Rust_Cohle I na co mu była ta Chelsea
0
@okiemtypera_lucaxx95 Otóż nie dlatego pytam
4
@okiemtypera_lucaxx95 Gdzie pracujesz?
1
@AduŚ07 Ta obwodnica jest przeklęta, za każdym razem gdy przejeżdżam to albo dzwon albo korki na kilka km
0
@Dejvo Pamiętam skaczącego winicjusza, więc niestety nie swojaki
0
Śniły mi się dziś dwa gole Valverde, trzeba coś na to zagrać
0
@D10SLEO Cienias przy Dance
1
Pamiętacie Danke Gizińską ze Szczecina?