20

Jeśli madryciok przegra w sobotę to na drugi dzień dowiemy się, że Negreira jest nieślubnym synem Laporty ze związku z Messim, tak będzie

0

@urbipl Nie wiem z jakiego punktu widzenia ta rywalizacja może wyjść na dobre, na pewno nie pod względem wyników, bo Pena nigdy nie osiągnie poziomu Szczęsnego

2

@misterio Z kategorii sci-fi

11

@bartekvisca Pena nie myli się jak piłka leci prosto w niego xD

0

Z Realem może bronić i Pena, ale na mynsin musi wyjść Szczęsny, już umoczyliśmy z Monaco i nie ma zbytnio marginesu błędu

0

@Murazor Za wiele nie ugrał, ale chociaż był widoczny na tym boisku, do tego miał setkę

12

Cieniutki Fati i tak jest lepszy od Torresa, niesamowite

2

Dziś rano wstałem lewą nogą i czuję dyskomfort, chyba szykuje się L4 na pół roku

0

Już był brazylijski Tygrys i starczy wynalazków

0

Mbop w tej Szwecji to rzeczywiście poćwiczył strzały
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@rayan_7 ile dają za kg

0

4-4-2 z potężnym hindusem na ławce, bez Aspasa i to wystarczy

0

@Arden Typowy odklepało w bani od wygranych MŚ

0

Flick mówił o jutrze, w pucharach może będzie grał Szczęsny jak to kiedyś był podział z Bravo i Ter Stegenem

15

"O psie, który jeździł koleją" zaczyna nabierać nowego znaczenia xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 Puszkę po piwie w kabinie konduktorskiej

2

@marcin62 Na nagraniu w odpowiednim miejscu i czasie to i Sosnowiec będzie piękny

0

@FCB_dimiC kibel Ty sprzątasz, a rurę od odkurzacza odkupujesz

1

@FCB_dimiC ale to była zamrażarka

2

@FCB_dimiC Gdybyś nie darł japy w środku nocy po krysztale, że @jowita chce Cię zjeść to zostałby dłużej

0

@tristan87 Jakby nie było to Holandia również odwdzięcza się przyjmowaniem polskiej patoli na swoje terytorium. Współpraca popłaca.

1

@mrboom Wyspany? ;)

2

@Rust_Cohle I na co mu była ta Chelsea

0

@okiemtypera_lucaxx95 Otóż nie dlatego pytam

4

@okiemtypera_lucaxx95 Gdzie pracujesz?

1

@AduŚ07 Ta obwodnica jest przeklęta, za każdym razem gdy przejeżdżam to albo dzwon albo korki na kilka km

0

@Dejvo Pamiętam skaczącego winicjusza, więc niestety nie swojaki

0

Śniły mi się dziś dwa gole Valverde, trzeba coś na to zagrać

0

@D10SLEO Cienias przy Dance

1

Pamiętacie Danke Gizińską ze Szczecina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?