10

Myślałem, że Balde jest rzadki, ale Martin to inna gęstość

0

Miło popatrzeć jak po tylu latach to somsiad na głupi ryj upada

3

Zełeński już pucuje na X do Trumpa, w tej sytuacji sukcesem będzie jak ruscy zadowolą się tymi terenami, które już zajęli

0

@AnsuLamine Dönäld Tüsk

5

Komentarz usunięty

0

@MOLESTA Tygrysa Roque też wypatrzył

0

@Arden Rudy no rudy

0

Do niedawna tłukli Barce co tydzień o 21 i nagle 16 kiedy nie można obejrzeć, grrr

2

@MESSIah16 Memicjusz przegrał sam ze swoim niskim IQ

1

@Comentateiro Selection naturelle, la vie

0

@Trojanek23 Nie zgadnę kto wstawił o tym news na śmietankowej... xD

0

@MessiSuarezNeymar Skoro stawiają Ci taki zarzut to powinni mieć na to konkretne dowody, świadków, nagrania?

3

@MaziFCB Denis Suarez

1

Ktoś tu ma problem z merytoryczną dyskusją i przyjmowaniem konstruktywnej krytyki xD
https://zapodaj.net/images/0ae139b37d912.jpg

5

@Alvarinho Co? xD

0

@ikar34 Przecież Alves 3xLM w Barcy

29

@ArcziArtt Nagrywaj rozmowę, potem PIP

13

@macio_944 footroll zesrany, że fanbaza hd zbojkotuje kanał i zrobi unsubiki, ciepły typ zrobił się niesamowicie

0

@Kgorecki2500 Rozbitym to można być w pierwszy dzień, ale cały tydzień? Pewnie chlali

10

@Rust_Cohle Fantastycznie, niech żrą się między sobą

0

Rasiści odebrali gałę winicjuszowi, na czele z uefa, która chce zniszczyć real za superligę i tyle w temacie

2

@MesQueUnClub_87 Winicjusz ofiara systemu, który sam zapoczątkował

44

"Źródła bliskie Brazylijczykowi zapewniają Reutersa, że piłkarz dalej będzie walczył z rasizmem, nawet jeśli jego aktywność w tym aspekcie doprowadziła do tego, że nie wygrał Złotej Piłki"

To są chorzy psychicznie "ludzie"

5

@D10SLEO Najmądrzejsi fani Realu xD

2

Cóż za tydzień Barcelonismo, zbicie niemca w kask, zwalcowanie madryli i upokorzenie męczennika, gwiazdka przyszła szybciej w tym roku xd

7

Leo debiutował na gali balona w wieku 19 lat i zajął 20 miejsce, Yamal 8 w wieku 17 lat, kosmos

1

Już było ciekawie, a teraz zasiądzie gimbaza po powrocie ze szkół xD

0

Niech teraz drze papę te swoje "coś tam boa boa" jak co mecz xD

9

@marcin62 madryl + freebudda, ależ combo szamba intelektualnego xd

1

Ale urwał, ale to było dobre
Uwaga, urwie następnemu, ło Jezu, aaa Jezus Maria
Źle stanął i go tłuką xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?