vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Carlo umie w młodzież
0
@ProMILs Trzeba, ale kto wylogowuje się z olx-a? :D
1
@CLS63AMG Wjeżdżasz do lasu albo operator ma awarię i masz posłuchane, najlepsze hity zawsze trzymam awaryjnie na tel
1
@Gaucho w gównianym listopadzie
1
@Sulimo Najpierw hałki, później kity
19
Ruszyła następna edycja "nakarm psa" na olx, wystarczy zalogować się, wybrać pupila i kliknąć "nakarm", jedziemy Panowie i Panewki
https://nakarmpsa.olx.pl/
1
@Roobo Trzeba czekać aż to wszystko powymiera, by zaszły jakieś zmiany w tym państwie
1
@Rust_Cohle kibic no kibic
1
@marcin62 ale idiota xD
2
@Tasde No, bo wyskoczyło mi to w artykułach na stronie google, jeszcze coś?
6
@Tasde Nie wiem, nie śledzę tego konsorcjum
0
Niezły bait, ale czego spodziewać się po TVNiemiec xD
https://zapodaj.net/images/2de9d012c838b.jpg
4
@Jakchcesz Grubo, też wydaje mi się jakby to było max z pół roku temu
5
@NeroTFP1 Tak kończy się lewizna na każdej płaszczyźnie
6
@blakkudium Tahnk You xD
2
@BorzyKrzys Przecież prawo jazdy zostało zabrane, a to, że dewiant wsiadł po raz kolejny za kółko nie ma z tym nic wspólnego, jedyne wyjście to sadzać patusów
18
Mpaypal vs Lewy La Liga staty
8 Gole 15
1 Asysty 2
45 Strzały 40
22 Spalone 9
1 Podejrzenia gwałtu 0
0
@Nightraider Fatiego nikt nie kupi, bo łamie się co chwilę
5
Priorytet na zimowe okno to pozbycie się Ferrana za każdą cenę, gość jest tragiczny gdzie by nie zagrał
4
@GeneralXavi Nawet gdyby rozegrali dziś to są -1 w przypadku wygranej
3
@Nightraider Real mistrzem Madrytu
0
@Ojciec5tkidzieci Aż przypomniał mi się jajogłowy najman i jego boss federacji w postaci słowika
4
Mpaypal odcięty od bazy, chyba coś na rzeczy z tą Szwecją będzie, na ten moment gigaflop Pereza.
Fantastycznie.
0
Spokojnie, zaraz sędzia coś ugotuje
1
Psycha siedzi jak Endrick na ławie
A to im się udało xd
1
Notatnik ugotowany, weszło naraz 13 osób
0
Podpaskez ćwiartuje bez kartki, hola la liga
0
Mbop miał odżyć bez męczennika, tja xD
0
@F3DO Raphinha 16/9
2
Rodrygo Goes off