vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kondziubarca Dyskusje z wielbłądami na pustyni, to jego poziom intelektualny
1
@Antimadridista_WR Było było i chyba kojarzę typa xD
0
@Blanco16 arabskie gogle
0
@Chucky Piłki nigdy za dużo, ale narodowa piłka < klubowa
3
@NeroTFP1 Dla mnie może nie istnieć, nigdy nie wypiłem całej i pewnie nie wypiję
0
@Deviler Może po zakończeniu kariery coś ruszy
7
@KrychaFCB Erasmus mode
4
@Radioactive9705 Kurła, kiedyś to były klasyki, a teraz to jakieś winicjusze i hindusy biegają
30
@Rust_Cohle Berło aż błyszczy od tego pucowania
3
@Mixtape O ile obrona nie będzie wychodzić tak wysoko, bo praktycznie każdą górną piłkę zagarniają przeciwnicy
0
Tragiczne te stroje
4
@fcbarcafan19 Stawiam na sztuczki techniczne ze samym sobą
0
@Popitek12 śledzik na raz
1
@joloskyy Lepsze to niż "wiązadła" stąd xD
1
@BorzyKrzys To syn tego trenera?
1
@PatrykBarca ale był 10 lat młodszy?
3
Fajny ten stadion, taki za głośny
2
Pierwotniak z czuba i 1:0 rządowi
2
Jeszcze niech przywrócą ten program, w którym Ibisz dymał uczestników na koperty :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pt9 Nie rozumiem fenomenu tego pajaca, toż to niziny "humoru"
0
@esem91 Pożywka dla celebrytów latających w tą i z powrotem
0
@FCB_dimiC Zgadza się, mlekołaki
8
Wychodzisz na 5 min do kibla
La Bamba: 50 nowych postów
Kafejka: ostatni post wczoraj 18:30
Ssą słodko aniołki [*]
1
@marcin62 Ciekawe czemu nie informowali o tym przed walką, do której pewnie by nie doszło. Rząd uporał się z alkotubami w kilka dni, a tej patoli widocznie nie opłaca mu się ukrócić
0
Idziemy Panowie, będzie konfrontacja
0
Ktokolwiek, aby wzięli
24
@Eto'o9 R10 Myślę, że pracuje tam, bo ma orzeczenie o niepełnosprawności i nie muszą za niego płacić zusu
2
@Rafalloxfcb Rzeczywiście, sędzia zawsze podchodził i poprawiał ręce zawodnikom, musiało mi umknąć
1
Komentarz usunięty