7

@Kondziubarca Dyskusje z wielbłądami na pustyni, to jego poziom intelektualny

1

@Antimadridista_WR Było było i chyba kojarzę typa xD

0

@Blanco16 arabskie gogle

0

@Chucky Piłki nigdy za dużo, ale narodowa piłka < klubowa

3

@NeroTFP1 Dla mnie może nie istnieć, nigdy nie wypiłem całej i pewnie nie wypiję

0

@Deviler Może po zakończeniu kariery coś ruszy

7

@KrychaFCB Erasmus mode

4

@Radioactive9705 Kurła, kiedyś to były klasyki, a teraz to jakieś winicjusze i hindusy biegają

30

@Rust_Cohle Berło aż błyszczy od tego pucowania

3

@Mixtape O ile obrona nie będzie wychodzić tak wysoko, bo praktycznie każdą górną piłkę zagarniają przeciwnicy

0

Tragiczne te stroje

4

@fcbarcafan19 Stawiam na sztuczki techniczne ze samym sobą

0

@Popitek12 śledzik na raz

1

@joloskyy Lepsze to niż "wiązadła" stąd xD

1

@BorzyKrzys To syn tego trenera?

1

@PatrykBarca ale był 10 lat młodszy?

3

Fajny ten stadion, taki za głośny

2

Pierwotniak z czuba i 1:0 rządowi

2

Jeszcze niech przywrócą ten program, w którym Ibisz dymał uczestników na koperty :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pt9 Nie rozumiem fenomenu tego pajaca, toż to niziny "humoru"

0

@esem91 Pożywka dla celebrytów latających w tą i z powrotem

0

@FCB_dimiC Zgadza się, mlekołaki

8

Wychodzisz na 5 min do kibla

La Bamba: 50 nowych postów
Kafejka: ostatni post wczoraj 18:30

Ssą słodko aniołki [*]

1

@marcin62 Ciekawe czemu nie informowali o tym przed walką, do której pewnie by nie doszło. Rząd uporał się z alkotubami w kilka dni, a tej patoli widocznie nie opłaca mu się ukrócić

0

Idziemy Panowie, będzie konfrontacja

0

Ktokolwiek, aby wzięli

24

@Eto'o9 R10 Myślę, że pracuje tam, bo ma orzeczenie o niepełnosprawności i nie muszą za niego płacić zusu

2

@Rafalloxfcb Rzeczywiście, sędzia zawsze podchodził i poprawiał ręce zawodnikom, musiało mi umknąć

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?