0

Typ jak wozi na skrzydle madrycioków

2

@clyde Dzika afryka

1

Potężny ballon dor z dwiema ligami mistrzów nie umie uratować rządowych? Ojej

0

@Kidd Wróci Gavi, a może wypaść 5 kolejnych przez żenującą ligę narodów

5

@NeroTFP1 Mordami do gleby, tak jak być powinno

2

@Lionel_Messi10 Ulany zmęczył się samym wysiadaniem xD

0

Ferran jeszcze pomyśli, że jest zajebisty, bo 2 pełne mecze z rzędu zagrał

17

@MOLESTA Milan to Ty szanuj gościu

0

@stool Nie sprawdziłeś czy wszystko jest na miejscu przy odbieraniu kluczy?

22

Lewa strona zdecydowanie najsłabszy punkt drużyny, Balde zatrzymał się w rozwoju, a Ferran gra jak niedorozwinięty

3

Extra wynik jak na grę w 10

0

@MesQueUnClub_87 Niejeden odetchnie z ulgą jak przez przypadek wypadnie na krawężnik :p

9

Ludzie zesrali się z tymi alkotubkami, a tak naprawdę jedynym błędem producenta jest samo opakowanie przypominające musy dla dzieci, zmienią design albo ktoś inny to podlapie i nie będzie oburzenia

1

@blaugrana16 rel sigma

3

@Herato Robben

1

3

@emil22 Kampania zdrowia psychicznego

6

@Kondziubarca #naklejkanakiblu #prostychłopakzdębicy #kopyto

3

@clyde Jest zdrada, więc nie ma uczucia, nie ma uczucia, więc strata czasu

0

@DLFCB Co jej z niedzieli jak będzie na kacu?

1

@paweldunajecfcb W 16 zmienili położenie aparatów żeby sprzedaż ruszyła i nabywcy mogli pochwalić się najnowszym modelem xD

0

@FCB24 Przynajmniej na foto, nie widziałem na żywo

3

@Arden Jeszcze w kartonie Tymbark, przecież jakaś średnio rozgarnięta madka mogłaby podać to dziecku, a tfu

0

@Irmscher10 Dalej czeka w kolejce

2

Winicjusz do Koke po symulce: "mam dwie ligi mistrzów, a Ty żadnej" XD

0

Ile jeszcze będzie amortyzował się ten Ferran?

2

@ToWinaSedziego Wystrzeli jak granatnik na posterunku podczas przesłuchania xD

0

@Kamiloza91 Półfinał z City, wszystkie 3 gole od 90 minuty

8

@KamQiX Armata odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci, grozi jej do 5 lat

1

@FLYP Teeempeeeraaatuuuraaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?