vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Mixtape Będą szczekać Ci, którzy dali wydymać się Tebasowi na CVC
6
Vinocius nie dał się sprowokować, cóż za potężny mental rodem z madrytu
7
@Sergio_Devils Przebił Pepe, a to wyczyn
0
Co tam piękny znowu odstawił?
5
Jan Laberta 1:0 Tavier Jebas
0
@Pawlak1992 https://zapodaj.net/images/6097c84a20c53.jpg
1
@macio_944 Takie to na incognito xD
1
@TheNekro94 Chłop co ma 99 kart otwartych w przeglądarce :O
28
Lewica w pigułce xD
https://zapodaj.net/images/2bc7b28d7ee3a.jpg
1
@Popitek12 Musisz brać hormon wzrostu, będziesz jak Messi
0
@MOLESTA Podobnie Jović, Huntelaar czy Paco Alcacer
0
@Arden W nowym kontrakcie na pewno jest propozycja dużo lepszych zarobków, widocznie to za mało albo przestraszył się ławki przy obecnej dyspozycji Inigo i wizji ściągnięcia Taha
0
@jacobFCB Czuć swąd Moriby
1
@jacobFCB Myślę, że gra na lepszy kontrakt, ale nie ma co się cackać z takimi, nie podoba się to opuszczasz
1
@robsesh Coś mnie ominęło? Real już grał z Mallorcą?
1
Araujo widocznie przestraszył się potencjalnego przyjścia Taha i obecnej formy Inigo, no cóż, najemników Nam nie trzeba
1
@wojopancer Jajka były problemem, a raczej ich brak
0
@Ptasior Teraz będzie miał ciepłe hot dogi pod celą
25
Typ zrobił awanturę o 4 rano na jednej ze stacji benzynowych, bo dostał zimną zapiekankę. Zadzwonił na policję żeby przyjechali sprawdzić czy sprzedawca jest trzeźwy, okazało się, że jest i zawinęli go na 2 lata, bo był poszukiwany + mandat 1500 za bezpodstawne wezwanie
Co za łeb xD
16
Frenkie de Jong - mem of the match
1
Olmo to chyba podrywa tego Christensena tyle czasu xd
0
Tak kończy się akcje Panie Kapitanie
0
Chłop prawej nogi zapomniał
0
Standardowe nie zamykanie meczu, jeden błąd i panika
0
@abram3k szczególnie setka dla raphinhi
0
Zaczyna palić się koło grubej dupy, ale raczej nic z tego nie będzie
0
@cules100pro Nie dopuścić do ostatniej chwili?
3
@AmigoBlancos Co jak co, ale Perez to jedyne czego można wam pozazdrościć
2
@cules100pro Oczywiście, że winny. Tylko on wie na co był ściągany ten Olmo, ale skoro już jest to powinien zająć się rejestracją w pierwszej kolejności, a nie przeciągać to do ostatnich godzin
2
@Pedri16Future Arabia jest brudna