vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateS U mnie było krócej: rozsiadać się xD
3
@MesQueUnClub96 Już skończył się w Milanie?
3
@MesQueUnClub96 15-30, czas szaleństw
@dv7wisnia to już lepiej hiszpan xD
0
@PatrychoO Nie od dziś wiadomo, że Barca nie umi w sociale
3
@kuz Wtedy wjeżdża Atletico całe na czerwono-niebiesko xD
18
@NeroTFP1 Oklepane, ale Iniesta z Chelsea, do dziś boli mnie gardło jak o tym pomyślę xD
0
@MatBac1991 To żeś odpalił xD Alves to nawet nie połowa techniki Marcelo, gość był niesamowity patrząc na to, że grał na obronie
1
@D10SLEO Owsiak sam z siebie to gołodupiec, a hajs zbierają i dają ludzie
0
@AduŚ07 Sony WH-1000XM5
0
autoglass naprawia autoglass wymienia
0
@Maker0 Macki Pereza activated
7
@macio_944 Szczęście z gwizdkiem ( ▀ ͜͞ʖ▀)
0
@wojopancer Rapha, Yamal, swojak Araujo i nieuznana Szczęsnego z 70m
0
@Mitch_Atleta Yamal to na razie gorsza wersja Di Marii, ma wszystko żeby doskoczyć do elity, ale GOAT jest, był i będzie tylko jeden
1
@wojopancer Aplikujemy 4 bramki i wygrywamy 2:1
1
@kuz Nigdy nie oglądam multi, wku.rza mnie to randomowe przełączanie
3
@MesQueUnClub96 Przecież to polski Biden, do tego jeszcze bez demencji xD
0
@TheNekro94 no fakt, kopia
1
@Azazel_Pazuzu No raczej firmy WOŚP, a nie na odwrót
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ambitny, nie ma co
25
Gość o ogromnym potencjale zniszczony przez chciwość swoją i ojca - Neymar w pigułce
1
Sony od lutego kończy z płytami blu-ray, a więc w najbliższej przyszłości postawi tylko na dystrybucję cyfrową. Mam nadzieję, że gracze sprowadzą ich na ziemię i skończą tak jak producenci elektryków na rynku motoryzacyjnym, bo to co odwalają w ostatnim czasie przypomina chytre studio z Francji pod nazwą Ubisoft
0
@barteq Kto go weźmie jeśli nie dostaje nawet 5 min, toż to kot w worku
6
Swoją drogą jak tragiczny musi być Fati skoro nie dostaje nawet ochłapów w takim meczu
9
@blakkudium Coś jak Fati u Nas
0
Szczęsny wygląda gorzej niż Pena, plot twist losu xd
0
Dawaj Fatiego Hans
2
Szczęsny stój w tej bramce i nie zgrywają Neuera, bo jesteś tykającą bombą
0
Jak nie urok kontuzji to sraczka, animo Pedri