0

@tristan87 Ostatnie pokolenie w akcji

0

@betonito 1. Kto wsiada do auta z pijanym kierowcą
2. Podobno chcieli wrobić ją w kierowanie tym autem, ale jak skoro nie znajdowała się na fotelu kierowcy
3. Ten podczłowiek niejednokrotnie wstawiał w necie filmy z kretyńskich wyczynów za kierownicą, wiedziała z kim obcuje

2

@Radioactive9705 Mediolan czerwony na zawsze

0

@Arden "Usuń tą ruską onucę" za 3,2,1...

0

@pt9 Poświęcenie z własnego wyboru to tak jakbym ja żalił się powszechnie, bo muszę siedzieć w pracy 8h, no ale sam sobie wybrałem ten kierunek w życiu, zawsze jest coś za coś

0

@tristan87 Jak miał dojechać skoro go nie ma?

0

@Reviven Niesamowite poświęcenie, dojazd na mecz czy odprawa w szatni, powiedz to fizycznym zarabiającym promil kwoty piłkarzy

6

@NeroTFP1 Z wiekiem straci na szybkości i zostaną mu tylko strzały w trybuny

0

@Reviven Dzień meczowy 90 minut + 2 treningi czyli 4-5h dziennie pracy, bez porównania.

4

@barteq Piłka nie od dziś stała się maszynką do kręcenia hajsu i zwiększenie ilości spotkań automatycznie obniża ich jakość, ale robienie z siebie niewolników i ofiar to odklejka na poziomie męczennika.

0

Trochę beka z tych spłakanych piłkarzyków, bo muszą grać co 3 dni i są zmęczeni... Kompletnie odklejeni od normalnego życia miliardów ludzi

3

@Popitek12 Czekamy na karnego Błaszczykowskiego

2

@ranger3120 L4 może wystawić do 3 dni wstecz

0

@Kgorecki2500 Serio trzeba ludziom pisać takie rzeczy, komu ma zależeć na ratowaniu miasta jeśli nie mieszkańcom

0

@cules100pro Jedyne czego im brakuje to lewoskrzydłowego

4

@tristan87 Niezręczność umysłowa

5

@BorzyKrzys Dej dej dej

1

@Safrani Kto mieczem wojuje od miecza ginie, w tym wypadku zdycha

29

@LeoMessiiBarcaPepa Jest też beznadziejnym ojcem, bo po co mu taki hajs skoro dusi każdy grosz, do grobu tego nie weźmie

0

@DiSBlaDE Ostatnie pokolenie xd

1

Jutro atak będzie latać - FLY w wykonaniu Ferrana, Lewego i Yamala

2

@mmaciass Hyundai i20 1.2 MPI 4 cylindry

2

Przeciwnik gra, a madryciok wygra, stare znałem

0

@D10SLEO Busquets Vidal Rakitić

0

@D10SLEO A Bombele?

0

@Faro Kounde też skrócił wakacje i grał wszystko od dechy do dechy do półfinałów na Euro

0

@Faro Pewnie odmówiłby gdyby grał więcej na Euro, ale teraz można sobie pogdybać

0

@Rust_Cohle Ogarniam wszystko włącznie z HBO za 3 ojro/msc, więc można

0

@Faro Jak cała Europa, jeśli gdzieś popełniono błąd to powołanie na IO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?