vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie cuda tylko w Barcelonie
0
@ViscaelBarca2007 Beka ze złodziei
15
W pracy godzina to aż 3600 sekund, a na wolnym już tylko 60 minut, dajcie spokój
1
@TheNekro94 Ja zostawiam Series S tylko dla GTA VI, gdyby nie to już dawno bym go sprzedał
3
@TheNekro94 5 albo czekać na 6, bo to półprodukt
2
@macio_944 Tyrałem na ps3, a VI bliżej do ps6 xD
1
@Kidd Wszystko kasztani upośledzone logo, co oni wymyślili
1
@draxidox Dożywocie to za mało
0
@Luciano99 Lepsza Marsylia niż arabusy
1
@Roobo Myślę, że właśnie ta kwota ciążyła Coutinho od samego początku. Poza tym nie dostał tyle czasu co Raphinha, po półtora roku został już wypożyczony do Bayernu.
3
@D10SLEO Wrócił z libacji?
0
@clyde Okna Ci myje czy dywan trzepie? xD
3
@clyde Czyli Ciebie nie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić?
0
@gaucho104 Nikt nie chce z nim gadać
0
@betonito To nic, widziałem na fb ogłoszenie sprzedaży worków z piaskiem przez jakąś zwierzynę
0
@urbipl Niezła ochrona, chyba powietrza
0
@Azi Chcą udzielać pożyczek na likwidację skutków powodzi
0
@Arden Poziom poniżej dna rzeki, która wylała
0
@jaras121 *Do 200tys czyli całą kwotę dostaną nieliczni
1
@MesQueUnClub_87 Akurat nie miałem Ciebie na myśli, bo takich ludzi w kraju jest zadziwiająco dużo.
0
@MesQueUnClub96 No raczej jak komuś zmiotło dom
0
@cules100pro Hola La Liga już nie ma?
5
@tristan87 Niektórzy i tak powiedzą, że to pod publiczkę, bo mógł wysłać z anonima
0
@Bobo25 Żeby mógł pokazywać swoją najlepszą wersję musiałby grać wyżej jak u Koemana, obecnie jeśli miałby grać to tylko na DMF po powrocie Gaviego czy Fermina
1
@Bobo25 De Jong kojarzy się z przeciętnością, coś jak Roberto
2
Kto przejmowałby się w czwartek meczem LM, gramy rewanż za Gampera
4
@MesQueUnClub_87 Liczą się fakty, a fakt jest taki, że chyba jako jedyny wpłacił na pomoc ludziom, którzy najbardziej jej potrzebują w tym momencie.
18
@MesQueUnClub_87 A chwalił się tym w mediach czy po prostu ktoś napisał o nim na x?
12
@MesQueUnClub_87 Czyli lepiej gdyby w ogóle nie wpłacił?
1
@clyde DB9 vs pociąg, SLR vs prom, Bugatti vs samolot, praktycznie wszystkie odcinki z wyścigami aut vs inne środki komunikacji. Ciężko wybrać jeden ulubiony, bo trio było genialne