1

Takie cuda tylko w Barcelonie

0

@ViscaelBarca2007 Beka ze złodziei

15

W pracy godzina to aż 3600 sekund, a na wolnym już tylko 60 minut, dajcie spokój

1

@TheNekro94 Ja zostawiam Series S tylko dla GTA VI, gdyby nie to już dawno bym go sprzedał

3

@TheNekro94 5 albo czekać na 6, bo to półprodukt

2

@macio_944 Tyrałem na ps3, a VI bliżej do ps6 xD

1

@Kidd Wszystko kasztani upośledzone logo, co oni wymyślili

1

@draxidox Dożywocie to za mało

0

@Luciano99 Lepsza Marsylia niż arabusy

1

@Roobo Myślę, że właśnie ta kwota ciążyła Coutinho od samego początku. Poza tym nie dostał tyle czasu co Raphinha, po półtora roku został już wypożyczony do Bayernu.

3

@D10SLEO Wrócił z libacji?

0

@clyde Okna Ci myje czy dywan trzepie? xD

3

@clyde Czyli Ciebie nie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić?

0

@gaucho104 Nikt nie chce z nim gadać

0

@betonito To nic, widziałem na fb ogłoszenie sprzedaży worków z piaskiem przez jakąś zwierzynę

0

@urbipl Niezła ochrona, chyba powietrza

0

@Azi Chcą udzielać pożyczek na likwidację skutków powodzi

0

@Arden Poziom poniżej dna rzeki, która wylała

0

@jaras121 *Do 200tys czyli całą kwotę dostaną nieliczni

1

@MesQueUnClub_87 Akurat nie miałem Ciebie na myśli, bo takich ludzi w kraju jest zadziwiająco dużo.

0

@MesQueUnClub96 No raczej jak komuś zmiotło dom

0

@cules100pro Hola La Liga już nie ma?

5

@tristan87 Niektórzy i tak powiedzą, że to pod publiczkę, bo mógł wysłać z anonima

0

@Bobo25 Żeby mógł pokazywać swoją najlepszą wersję musiałby grać wyżej jak u Koemana, obecnie jeśli miałby grać to tylko na DMF po powrocie Gaviego czy Fermina

1

@Bobo25 De Jong kojarzy się z przeciętnością, coś jak Roberto

2

Kto przejmowałby się w czwartek meczem LM, gramy rewanż za Gampera

4

@MesQueUnClub_87 Liczą się fakty, a fakt jest taki, że chyba jako jedyny wpłacił na pomoc ludziom, którzy najbardziej jej potrzebują w tym momencie.

18

@MesQueUnClub_87 A chwalił się tym w mediach czy po prostu ktoś napisał o nim na x?

12

@MesQueUnClub_87 Czyli lepiej gdyby w ogóle nie wpłacił?

1

@clyde DB9 vs pociąg, SLR vs prom, Bugatti vs samolot, praktycznie wszystkie odcinki z wyścigami aut vs inne środki komunikacji. Ciężko wybrać jeden ulubiony, bo trio było genialne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?