0

@Kidd Wcale nie zdziwiłoby mnie to, tym klubem rządzą idioci

0

Pamiętacie jak Rosell kazał drukować tylko czarno-białe pisma żeby oszczędzić na kolorowych tuszach? Ten to miał rozmach

0

@JohnnySilverhand Opuszczasz jeśli zależy Ci na karierze albo ławka, Twój wybór

0

@Comentateiro Wariant krótkoterminowy gwarantujący jakość tu i teraz, Bernal czy Casado równe dobrze mogą odpalić albo i nie, a z takiego Torresa już teraz wiadomo, że nic nie będzie

9

@kosmos91 Jeśli wypychać to Ferranów czy De Jongów, którzy gówno grają, a nie najlepszego gracza zeszłego sezonu

12

Po odejściu Gundogana kadra będzie zdecydowanie gorsza niż w zeszłym sezonie, nie wiem jaki pomysł ma na to Flick, ale już na starcie nie wygląda to dobrze

7

Autor ma ujemne IQ tak jak wierzący w te brednie

1

@Salchent Już tak zrobili z De Jongiem, kretyński pomysł

7

@Comentateiro Oszczędności i kupno zbędnego gracza za 60 mln, wybierz jedno.

0

@beter2 2026

3

Wymienił stryjek Gundogana na Olmo i dopłacił 60 baniek z dna sejfu, nie pojmuję magicznych zagrywek hipcia lapcia

1

@heniusss Obiektywny jest tylko zwiększający się bęben Laporty

4

Ale 1:1 i nowa umowa z Nike to już na pewno w tym tygodniu XD

0

@Pnog37 Bo mamy szwagrów na stanowiskach

27

Daj 60 baniek za piłkarza jednego turnieju, rozwiąż kontrakt z najlepszym graczem zeszłego sezonu żeby móc go zarejestrować. Absurd? Nie, to FC Barcelona spasionego Laporty i przydupasa Deco

1

@koziar To galacticos 3.0, 2.0 to z Kryszczianu

2

Miły akcent przed początkiem nowego tygodnia

2

Caso Negreira wjeżdża jutro na pełnej

0

Przecież oni to wcisną chociażby w 104'

0

Nigdy w historii nie widziałem takiego dystansu sportowo-ekonomicznego pomiędzy Barcą, a Realem... Chude lata nastały na dobre

0

Tam nawet hindus hula, będą ciężary

0

Carvajal ma lepszy drybling niż Raphinha i Ferran razem wzięci xd

0

"W 2007 roku Lori i Chris Coble stracili w wypadku samochodowym trójkę dzieci - dwie córki i syna. Pół roku po tragedii kobieta zaszła w ciążę i na świecie pojawiły się trojaczki - syn i dwie córki"
Przypadek? Nie sądzę

3

"Dembele jest lepszy od Mbappe"
Laporta 2021

0

@Comentateiro bo nie masz nic do roboty na rencie socjalnej

1

Gruby Laporta traci grunt pod nogami i to nie z powodu swojej nadwagi...

0

@AssisMoreira No z Deczka

1

Spoko, Deco załatwi tak, że dopłacimy to co mieliśmy zaoszczędzić

2

@bartekvisca Jesteśmy Sashą Grey rynku transferowego

2

@blakkudium Skończy się na tym, że będziemy bulić połowę pensji żeby zaoszczędzić na drugiej połowie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?