vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd Wcale nie zdziwiłoby mnie to, tym klubem rządzą idioci
0
Pamiętacie jak Rosell kazał drukować tylko czarno-białe pisma żeby oszczędzić na kolorowych tuszach? Ten to miał rozmach
0
@JohnnySilverhand Opuszczasz jeśli zależy Ci na karierze albo ławka, Twój wybór
0
@Comentateiro Wariant krótkoterminowy gwarantujący jakość tu i teraz, Bernal czy Casado równe dobrze mogą odpalić albo i nie, a z takiego Torresa już teraz wiadomo, że nic nie będzie
9
@kosmos91 Jeśli wypychać to Ferranów czy De Jongów, którzy gówno grają, a nie najlepszego gracza zeszłego sezonu
12
Po odejściu Gundogana kadra będzie zdecydowanie gorsza niż w zeszłym sezonie, nie wiem jaki pomysł ma na to Flick, ale już na starcie nie wygląda to dobrze
7
Autor ma ujemne IQ tak jak wierzący w te brednie
1
@Salchent Już tak zrobili z De Jongiem, kretyński pomysł
7
@Comentateiro Oszczędności i kupno zbędnego gracza za 60 mln, wybierz jedno.
0
@beter2 2026
3
Wymienił stryjek Gundogana na Olmo i dopłacił 60 baniek z dna sejfu, nie pojmuję magicznych zagrywek hipcia lapcia
1
@heniusss Obiektywny jest tylko zwiększający się bęben Laporty
4
Ale 1:1 i nowa umowa z Nike to już na pewno w tym tygodniu XD
0
@Pnog37 Bo mamy szwagrów na stanowiskach
27
Daj 60 baniek za piłkarza jednego turnieju, rozwiąż kontrakt z najlepszym graczem zeszłego sezonu żeby móc go zarejestrować. Absurd? Nie, to FC Barcelona spasionego Laporty i przydupasa Deco
1
@koziar To galacticos 3.0, 2.0 to z Kryszczianu
2
Miły akcent przed początkiem nowego tygodnia
2
Caso Negreira wjeżdża jutro na pełnej
0
Przecież oni to wcisną chociażby w 104'
0
Nigdy w historii nie widziałem takiego dystansu sportowo-ekonomicznego pomiędzy Barcą, a Realem... Chude lata nastały na dobre
0
Tam nawet hindus hula, będą ciężary
0
Carvajal ma lepszy drybling niż Raphinha i Ferran razem wzięci xd
0
"W 2007 roku Lori i Chris Coble stracili w wypadku samochodowym trójkę dzieci - dwie córki i syna. Pół roku po tragedii kobieta zaszła w ciążę i na świecie pojawiły się trojaczki - syn i dwie córki"
Przypadek? Nie sądzę
3
"Dembele jest lepszy od Mbappe"
Laporta 2021
0
@Comentateiro bo nie masz nic do roboty na rencie socjalnej
1
Gruby Laporta traci grunt pod nogami i to nie z powodu swojej nadwagi...
0
@AssisMoreira No z Deczka
1
Spoko, Deco załatwi tak, że dopłacimy to co mieliśmy zaoszczędzić
2
@bartekvisca Jesteśmy Sashą Grey rynku transferowego
2
@blakkudium Skończy się na tym, że będziemy bulić połowę pensji żeby zaoszczędzić na drugiej połowie xD