vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos tańcz chłopaku, ta samba Ci się należy
0
Złotousty żołnierz xD
0
@Fog_W_1899 Zrób wirtualną maszynę virtualboxem na drugin dysku z np win XP
3
Przyczyny losowe XD
Ależ ludzie to zwierzęta
https://shorturl.ad/upqEv
2
@mordini123 słyszał od ludzi z miasta?
0
@FCB_dimiC Dostał jeden paralityk świetne podanie z rogu, ale prawie zabił się o swoje nogi
1
@BezglutenowyPedri Wstrzymajmy konie, do odpalenia jest Casado, a nie De Jong
0
@VeB 1899 Raczej Casado i Christensen
@Beztroskii Słabszy okres trwa od zeszłego sezonu, gość zrobił regres i tkwi w tym maraźmie, 10 lat starszy Cancelo aktualnie wciąga go upą
13
Najlepszy Cubarsi to walczak z genialnym podaniem na 70 metrów, do tego jeszcze daleka droga, ale jest progres
6
@Rastafarnianin niespodzianka to błąd w jej nicku xD
14
Torres i Balde to dwaj gracze, którzy muszą znaleźć się na liście transferów z klubu, totalne odstawanie poziomem na tle całej drużyny.
0
@axegrinder ChatGPT musiał Ci podpowiedzieć te brednie?
0
@kingorbit płotka mentality on
3
10% takiego zaangażowania w pierwszym meczu i świętowalibyśmy awans, ale jeśli odpadać to właśnie w takim stylu, wielka duma z drużyny (poza Torresem i Balde oczywiście)
0
@axegrinder z to nie słowo tylko spółgłoska
0
@axegrinder to 3 słowa
3
Nagle jakiś Musso top1 golkiper, kisne
1
Zdejmij tego balde Herr Flick, daj Araujo a Maldini na lewą
0
Ferran w pierwszym skutecznie ochłodził entuzjazm, coś czuję, że może być Higuainem z 2014
10
Setka po każdym golu, trochę głupio będzie nie doczekać drugiej połowy, ale co zrobić. Trzeba ustalić sobie sztywne zasady
8
@AmigoBlancos yt premium nie wyłączy Ci reklam wmontowanych w film
1
Błagam, wyjdźmy Rashfordem na 9
13
@VegetaPolska arboleda wziął na siebie, to nie wina piłkarzy, pamiętaj mordo
0
Que fotazo
https://shorturl.at/bFXlm
7
Poniedziałek jednak nie taki zły
8
I co z tego jak mają 15 lig miszczuf?
4
Taki real chcemy oglądać
3
@VegetaPolska Cieszy Nas to bardzo
5
Arbeloa wziął czerwo Rudigera na siebie
2
Jutro defensywny napastnik Griezmann będzie miał co robić, bo Simeone wrzuci go do taktyki 8-1-1