3

@AmigoBlancos tańcz chłopaku, ta samba Ci się należy

0

Złotousty żołnierz xD

0

@Fog_W_1899 Zrób wirtualną maszynę virtualboxem na drugin dysku z np win XP

3

Przyczyny losowe XD
Ależ ludzie to zwierzęta
https://shorturl.ad/upqEv

2

@mordini123 słyszał od ludzi z miasta?

0

@FCB_dimiC Dostał jeden paralityk świetne podanie z rogu, ale prawie zabił się o swoje nogi

1

@BezglutenowyPedri Wstrzymajmy konie, do odpalenia jest Casado, a nie De Jong

0

@VeB 1899 Raczej Casado i Christensen

@Beztroskii Słabszy okres trwa od zeszłego sezonu, gość zrobił regres i tkwi w tym maraźmie, 10 lat starszy Cancelo aktualnie wciąga go upą

13

Najlepszy Cubarsi to walczak z genialnym podaniem na 70 metrów, do tego jeszcze daleka droga, ale jest progres

6

@Rastafarnianin niespodzianka to błąd w jej nicku xD

14

Torres i Balde to dwaj gracze, którzy muszą znaleźć się na liście transferów z klubu, totalne odstawanie poziomem na tle całej drużyny.

0

@axegrinder ChatGPT musiał Ci podpowiedzieć te brednie?

0

@kingorbit płotka mentality on

3

10% takiego zaangażowania w pierwszym meczu i świętowalibyśmy awans, ale jeśli odpadać to właśnie w takim stylu, wielka duma z drużyny (poza Torresem i Balde oczywiście)

0

@axegrinder z to nie słowo tylko spółgłoska

0

@axegrinder to 3 słowa

3

Nagle jakiś Musso top1 golkiper, kisne

1

Zdejmij tego balde Herr Flick, daj Araujo a Maldini na lewą

0

Ferran w pierwszym skutecznie ochłodził entuzjazm, coś czuję, że może być Higuainem z 2014

10

Setka po każdym golu, trochę głupio będzie nie doczekać drugiej połowy, ale co zrobić. Trzeba ustalić sobie sztywne zasady

8

@AmigoBlancos yt premium nie wyłączy Ci reklam wmontowanych w film

1

Błagam, wyjdźmy Rashfordem na 9

13

@VegetaPolska arboleda wziął na siebie, to nie wina piłkarzy, pamiętaj mordo

0

7

Poniedziałek jednak nie taki zły

8

I co z tego jak mają 15 lig miszczuf?

4

Taki real chcemy oglądać

3

@VegetaPolska Cieszy Nas to bardzo

5

Arbeloa wziął czerwo Rudigera na siebie

2

Jutro defensywny napastnik Griezmann będzie miał co robić, bo Simeone wrzuci go do taktyki 8-1-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?