vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to niezły Bekcham xD
0
Benzema pierwszy mecz i hattrick, już wiadomo czego boi się maszyna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lajcior Bieliznę żeby samemu móc później rozpakować
6
Wątpię, by Leo był tak głupi żeby angażować się w wybory i to jeszcze po stronie Fonta
0
@Laminedependencia ale śniegu napadało, czym mierzyłeś?
0
@Eto'o9 R10 Elche Kopenhaga Oviedo
0
Nie można pluć na takich zawodników jak Roony. Flick wpadł we własną pułapkę, bo miał kosę z łysym z reprezentacji po czym sam katuje Yamala od dechy do dechy w rozstrzygniętych meczach. Zajeżdża winicjuszem u arbeloi
2
@BojanKriKicz real madryt płaci zawodnikom z banku spermy
4
@Lisek To już lepiej trzymać go na ławce, jak rozwiązywać to coś na tym ugrać, chociażby rok
2
#MuremZaBagdadżim
2
@Filipem Nie, po prostu rekin biega
0
@Hosh fucktycznie
0
Daj tego Roony'ego chłopie
0
@Roobo spokojnie, wejdzie w 79
2
Olmo technik xd
0
@Ptasior i 10 okazji więcej
3
Im więcej Stachurskiej tym mniej Lewego, niech siedzi na utkanej na tej baciacie
0
W końcu ktoś wygrywa główki w obronie, brawo urus
0
@Bartula nie trzymasz ciśnienia jak Cancelo
4
A real z kim gra? A nie, czekaj
0
Gerard Martin Langreo xD
6
@blakkudium Gareth Bale XD
14
@PIWOSZ89 ubogacony
0
Biedroń nie kompromituj się
3
To Alvarez do Barcy i okej
6
To jest ten mental co boi się 39 letniego Benzemy
2
@Chimera a no tak, nie poznałem
0
@MateS Casado co Ty robisz
7
Za gładko z nim poszło, pytanie po co ma wracać do Barcelony?