3

No to niezły Bekcham xD

0

Benzema pierwszy mecz i hattrick, już wiadomo czego boi się maszyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lajcior Bieliznę żeby samemu móc później rozpakować

6

Wątpię, by Leo był tak głupi żeby angażować się w wybory i to jeszcze po stronie Fonta

0

@Laminedependencia ale śniegu napadało, czym mierzyłeś?

0

@Eto'o9 R10 Elche Kopenhaga Oviedo

0

Nie można pluć na takich zawodników jak Roony. Flick wpadł we własną pułapkę, bo miał kosę z łysym z reprezentacji po czym sam katuje Yamala od dechy do dechy w rozstrzygniętych meczach. Zajeżdża winicjuszem u arbeloi

2

@BojanKriKicz real madryt płaci zawodnikom z banku spermy

4

@Lisek To już lepiej trzymać go na ławce, jak rozwiązywać to coś na tym ugrać, chociażby rok

2

#MuremZaBagdadżim

2

@Filipem Nie, po prostu rekin biega

0

@Hosh fucktycznie

0

Daj tego Roony'ego chłopie

0

@Roobo spokojnie, wejdzie w 79

2

Olmo technik xd

0

@Ptasior i 10 okazji więcej

3

Im więcej Stachurskiej tym mniej Lewego, niech siedzi na utkanej na tej baciacie

0

W końcu ktoś wygrywa główki w obronie, brawo urus

0

@Bartula nie trzymasz ciśnienia jak Cancelo

4

A real z kim gra? A nie, czekaj

0

Gerard Martin Langreo xD

6

@blakkudium Gareth Bale XD

14

@PIWOSZ89 ubogacony

0

Biedroń nie kompromituj się

3

To Alvarez do Barcy i okej

6

To jest ten mental co boi się 39 letniego Benzemy

2

@Chimera a no tak, nie poznałem

0

@MateS Casado co Ty robisz

7

Za gładko z nim poszło, pytanie po co ma wracać do Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?