0

Z taką obroną i napastnikiem to Getafe może wyszarpałoby utrzymanie

0

a moje miasto to Białystok
a moje życie to Białystok

98

Na bernabeu biegają co tydzień i to białe, nikt nie robi z tego sensacji

0

@Fantastyczny Chłopiec Podjechała po nią śmieciarka czy szambiarka?

1

@Fog_W_1899 nie, bo Fermin gra w stroju Nike, a papita nie odzywa się do nikogo poniżej Luj Vifon

2

@barteq może nie dokładajmy sobie problemów, ok?

0

Ostra beka z typa

2

Komentarz usunięty

0

@4drian0 Ta generacja to taka padaka

3

@draxidox Nie dość, że nabita to przy ciele, escandalo

5

@Roobo Ewentualnie słoik, pęknięty

17

Ależ sielanka, pewnie do letniego okna

0

No i w p...u wylądował w złotej klatce

2

Komentarz usunięty

1

@Safrani Suczczanki

17

getafe w spadkowej ❤️

1

@messi564 na szczęście za kadencji Pereza to Mbop i Winicjusz mają dożywocie w składzie

1

Bon voyage i elo

4

Ani Lewy ani Ferran nie powinni być napastnikami Barcy w przyszłym sezonie

0

Oviedo więcej strzałów, potężnie

1

@Muszynianka początkowe zawahanie przerodziło się w ...

2

@Frimpong a dziękuję, uszanowanko

1

@Frimpong Pozdrów kohela

3

Halo halo tu Londyn Ona blondi ja blondyn

0

@Alvarinho Tylko elektryki nie składają się z samej grupy VAG, rynek przejmują Chiny i to nie spina się Unii

0

@draxidox Unia wycofała się już z zakazu sprzedaży aut z silnikami spalinowymi od 2035, więc hype na elektryki znacząco spadł wraz ze sprzedażą

0

@draxidox Volkswagen w latach 90 chciał kupić FSO, ale oferta została odrzucona po czym podpisali umowę z Daewoo, a Niemcy skupili się na Skodzie. Jak to potoczyło się dalej wszyscy wiemy

2

Rozumiem odejście do innej drużyny by szukać minut, ale p$g?

0

Gdybym wiedział to napiłbym się przed, a nie po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?