vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką obroną i napastnikiem to Getafe może wyszarpałoby utrzymanie
0
a moje miasto to Białystok
a moje życie to Białystok
98
Na bernabeu biegają co tydzień i to białe, nikt nie robi z tego sensacji
0
@Fantastyczny Chłopiec Podjechała po nią śmieciarka czy szambiarka?
1
@Fog_W_1899 nie, bo Fermin gra w stroju Nike, a papita nie odzywa się do nikogo poniżej Luj Vifon
2
@barteq może nie dokładajmy sobie problemów, ok?
0
Ostra beka z typa
2
Komentarz usunięty
0
@4drian0 Ta generacja to taka padaka
0
@draxidox chyba nie
https://files.niezalezna.tech//archive/cropit/16703628491db7eac087f2d9ca3c5de81a3bec6553833d5e694f8d88704200e00c25f35ca1.jpg?r=1200,600
3
@draxidox Nie dość, że nabita to przy ciele, escandalo
5
@Roobo Ewentualnie słoik, pęknięty
17
Ależ sielanka, pewnie do letniego okna
0
No i w p...u wylądował w złotej klatce
2
Komentarz usunięty
1
@Safrani Suczczanki
17
getafe w spadkowej ❤️
1
@messi564 na szczęście za kadencji Pereza to Mbop i Winicjusz mają dożywocie w składzie
1
Bon voyage i elo
4
Ani Lewy ani Ferran nie powinni być napastnikami Barcy w przyszłym sezonie
0
Oviedo więcej strzałów, potężnie
1
@Muszynianka początkowe zawahanie przerodziło się w ...
2
@Frimpong a dziękuję, uszanowanko
1
@Frimpong Pozdrów kohela
3
Halo halo tu Londyn Ona blondi ja blondyn
0
@Alvarinho Tylko elektryki nie składają się z samej grupy VAG, rynek przejmują Chiny i to nie spina się Unii
0
@draxidox Unia wycofała się już z zakazu sprzedaży aut z silnikami spalinowymi od 2035, więc hype na elektryki znacząco spadł wraz ze sprzedażą
0
@draxidox Volkswagen w latach 90 chciał kupić FSO, ale oferta została odrzucona po czym podpisali umowę z Daewoo, a Niemcy skupili się na Skodzie. Jak to potoczyło się dalej wszyscy wiemy
2
Rozumiem odejście do innej drużyny by szukać minut, ale p$g?
0
Gdybym wiedział to napiłbym się przed, a nie po meczu