1

@Rupert_Haubica Minusowe IQ

1

Roony znowu opluty, może wejdzie na 10 min

0

@Chada to factos, gość jest niewiadomą jak panna z tindera

3

Jak powiedział tak zrobił, wielki człowiek
https://shorturl.at/svInQ

34

Coś za gładko poszło, nieprzyzwyczajony człowiek

0

@Kapitan9 Roque też był fajny na youtube

4

Comunicado Oficial: Hahahah xD

0

Teraz już nie superpuchar tylko puchar króla będzie najmniej ważnym trofeum xD

1

@JanuszKorwinMikke Denis Suarez

0

jbć Xabiego i real jego
a nie, czekaj...

1

Turecki ozil 3 metry niżej i by weszło

0

@Herato Juan Mata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Kibic realu na rozmowie o pracę w żabce:
-Ma Pan jakieś doświadczenie na tym stanowisku?
-Nie potrzebuję, mamy 15 lig miszczuf

5

Ałbełoa:
"Pintus? Dla mnie to zaszczyt posiadać Antonio w sztabie szkoleniowym. Ma 5 Pucharów Europy na swoim koncie"
Chłop już przedstawił się jako imbecyl xD

0

@Marcelinho99 Nie wiem choć się domyślam

0

@zadafcb Zdrowe jak szatnia realu madryt

6

Myślę, że @Kessie to ukradnie

3

1

@FcPortoFan1999 Ciekawe co Franz na to

7

@blakkudium czekamy na statement męczennika

3

Cono-cido na trenerce Winicjusza, będą jaja jak uj

7

Perez postawił gwiazdki ponad trenera, fantastycznie

3

@Gaucho Gość jest żenujący na każdej płaszczyźnie

0

@Derean Rapha musiałby ładować hattrick w każdym meczu
@tbas ale tragicznej sytuacji na środku nie zmieni

4

@sokot i ta mina po golu Raphy na 3:2 xD

1

Jeśli Cancelo ma być lekarstwem na naszą obronę to jprdl

3

@blakkudium nie, bo w Brazylii mówią, że Guler XD

5

Największym zagrożeniem dla Barcy w tym meczu była jej własna obrona, a konkretniej mówiąc jej prawa strona

3

Pedri dziś poza asystą występ imienia Riqui Puiga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?