vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica Minusowe IQ
1
Roony znowu opluty, może wejdzie na 10 min
0
@Chada to factos, gość jest niewiadomą jak panna z tindera
3
Jak powiedział tak zrobił, wielki człowiek
https://shorturl.at/svInQ
34
Coś za gładko poszło, nieprzyzwyczajony człowiek
0
@Kapitan9 Roque też był fajny na youtube
4
Comunicado Oficial: Hahahah xD
0
Teraz już nie superpuchar tylko puchar króla będzie najmniej ważnym trofeum xD
1
@JanuszKorwinMikke Denis Suarez
0
jbć Xabiego i real jego
a nie, czekaj...
1
Turecki ozil 3 metry niżej i by weszło
0
@Herato Juan Mata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Kibic realu na rozmowie o pracę w żabce:
-Ma Pan jakieś doświadczenie na tym stanowisku?
-Nie potrzebuję, mamy 15 lig miszczuf
5
Ałbełoa:
"Pintus? Dla mnie to zaszczyt posiadać Antonio w sztabie szkoleniowym. Ma 5 Pucharów Europy na swoim koncie"
Chłop już przedstawił się jako imbecyl xD
0
@Marcelinho99 Nie wiem choć się domyślam
0
@zadafcb Zdrowe jak szatnia realu madryt
6
Myślę, że @Kessie to ukradnie
3
@directedbyfcb fajno
1
@FcPortoFan1999 Ciekawe co Franz na to
7
@blakkudium czekamy na statement męczennika
3
Cono-cido na trenerce Winicjusza, będą jaja jak uj
7
Perez postawił gwiazdki ponad trenera, fantastycznie
3
@Gaucho Gość jest żenujący na każdej płaszczyźnie
0
@Derean Rapha musiałby ładować hattrick w każdym meczu
@tbas ale tragicznej sytuacji na środku nie zmieni
4
@sokot i ta mina po golu Raphy na 3:2 xD
1
Jeśli Cancelo ma być lekarstwem na naszą obronę to jprdl
3
@blakkudium nie, bo w Brazylii mówią, że Guler XD
5
Największym zagrożeniem dla Barcy w tym meczu była jej własna obrona, a konkretniej mówiąc jej prawa strona
3
Pedri dziś poza asystą występ imienia Riqui Puiga