vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Gdzie ja żyję...
1
@LuisSalvano Nie ma innego wytłumaczenia dla takiego zachowania. Niestety pieniądz rządzi światem.
1
Zemsta petrodolarowców za próby kupna Thiago Silvy, Verrattiego czy choćby Rabiota, ale w tym wypadku bardzo mnie to cieszy.
25
@LuisSalvano To nie wzięło się samo z siebie. ;)
4
@Barcelismo Cóż z tego, że było xxx razy skoro nie każdy przewija Ramblę do samego początku dnia. Ważne, aby dane info nie przewijało się za często w tym samym czasie.
0
@bartoszekkk Mogli go sprzedać i kupić zastępcę, Danilo to raczej przeciętniak.
0
@BykFCB Tak, o ile zdrowie dopisywało, Dembele też miewa przebłyski.
11
@bartoszekkk Słaby deal dla Juventusu.
0
Dembele to taki madrycki Bale. Nie zawsze skupiony, a kontuzje i nieznajomość języka skutecznie utrudniają całkowitą adaptację i pokaz umiejętności. Potencjał jest, ale głowa nie nadąża.
1
@didzejos W PL byłoby zapewne "Bartomeu, Ty c*elu" :D
0
@Criss18Barca Na pocztę :D
0
@BigShaq Transfer gdzie?
1
@puyol_presidend5 https://pdftotext.com/pl/
0
@Veb1233 Interesuje mnie kwestia czysto piłkarska. Grał już w Barcy, umiejętności nie można mu odmówić, dodatkowo kusząca cena. W plotki o konflikt z Messim zbytnio nie wierzę, nie raz przypisywano mu rządzenie szatnią.
0
Aktualnie Icardi jest do wyciągnięcia z Interu za grosze, być może kupno z wypożyczeniem nie byłoby głupim pomysłem, to niezła opcja na zastąpienie Suareza w przyszłości.
0
@azysko 105+120+120=345
4
@myscooter Liczyłem na oko bez zmiennych :P
0
@Lama20 A w Afryce umierają z głodu...
5
@Nano22 Czemu kradniesz awatar każdemu po kolei? :P
31
No fajnie, ale dla równowagi atak Cou + Dembele + Griezmann kosztował 350 mln :P
0
@hoeniker Dziwnym trafem nikt więcej nie zgłasza się po niego, tylko Barcelona płaszczy się dla tej niewiadomej.
0
@marcin000019 Ciekawe czy byłeś taki szczęśliwy jak bójką z Semedo wymuszał transfer do PSG.
0
@koksik2700 W necie byle wysypkę nazywają rakiem, więc nie sugerowałbym się tym :P Sam trunek jest w porządku, coś jak Stock dla mnie.
0
@zenoowity Nie wygląda na zmartwionego ;) Myślę, że zimowe klimaty nie przysłużą mu się i za rok odejdzie na zachód.
0
@OnlyBarcelona Chętnie, ale nie mam FIFY. Ani PS4. :(
44
@PeterWenkman Ten satysfakcjonujący dźwięk gdy policjant wali nim o glebę. ;)
0
@Dante22 Jeden zadławił się wymiocinami, przyczyna śmierci drugiego będzie ustalona po sekcji.
0
@semafor Aaa, no faktycznie :/
4
@viscajasiek Oby nie.
6
Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.