0

@IronSanHybrid Gdzie ja żyję...

1

@LuisSalvano Nie ma innego wytłumaczenia dla takiego zachowania. Niestety pieniądz rządzi światem.

1

Zemsta petrodolarowców za próby kupna Thiago Silvy, Verrattiego czy choćby Rabiota, ale w tym wypadku bardzo mnie to cieszy.

25

@LuisSalvano To nie wzięło się samo z siebie. ;)

4

@Barcelismo Cóż z tego, że było xxx razy skoro nie każdy przewija Ramblę do samego początku dnia. Ważne, aby dane info nie przewijało się za często w tym samym czasie.

0

@bartoszekkk Mogli go sprzedać i kupić zastępcę, Danilo to raczej przeciętniak.

0

@BykFCB Tak, o ile zdrowie dopisywało, Dembele też miewa przebłyski.

11

@bartoszekkk Słaby deal dla Juventusu.

0

Dembele to taki madrycki Bale. Nie zawsze skupiony, a kontuzje i nieznajomość języka skutecznie utrudniają całkowitą adaptację i pokaz umiejętności. Potencjał jest, ale głowa nie nadąża.

1

@didzejos W PL byłoby zapewne "Bartomeu, Ty c*elu" :D

0

@Criss18Barca Na pocztę :D

0

@BigShaq Transfer gdzie?

1

0

@Veb1233 Interesuje mnie kwestia czysto piłkarska. Grał już w Barcy, umiejętności nie można mu odmówić, dodatkowo kusząca cena. W plotki o konflikt z Messim zbytnio nie wierzę, nie raz przypisywano mu rządzenie szatnią.

0

Aktualnie Icardi jest do wyciągnięcia z Interu za grosze, być może kupno z wypożyczeniem nie byłoby głupim pomysłem, to niezła opcja na zastąpienie Suareza w przyszłości.

0

@azysko 105+120+120=345

4

@myscooter Liczyłem na oko bez zmiennych :P

0

@Lama20 A w Afryce umierają z głodu...

5

@Nano22 Czemu kradniesz awatar każdemu po kolei? :P

31

No fajnie, ale dla równowagi atak Cou + Dembele + Griezmann kosztował 350 mln :P

0

@hoeniker Dziwnym trafem nikt więcej nie zgłasza się po niego, tylko Barcelona płaszczy się dla tej niewiadomej.

0

@marcin000019 Ciekawe czy byłeś taki szczęśliwy jak bójką z Semedo wymuszał transfer do PSG.

0

@koksik2700 W necie byle wysypkę nazywają rakiem, więc nie sugerowałbym się tym :P Sam trunek jest w porządku, coś jak Stock dla mnie.

0

@zenoowity Nie wygląda na zmartwionego ;) Myślę, że zimowe klimaty nie przysłużą mu się i za rok odejdzie na zachód.

0

@OnlyBarcelona Chętnie, ale nie mam FIFY. Ani PS4. :(

44

@PeterWenkman Ten satysfakcjonujący dźwięk gdy policjant wali nim o glebę. ;)

0

@Dante22 Jeden zadławił się wymiocinami, przyczyna śmierci drugiego będzie ustalona po sekcji.

0

@semafor Aaa, no faktycznie :/

4

@viscajasiek Oby nie.

6

Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?