vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Aż tak głupi to on nie jest.
0
@jacobFCB Dostałby Nobla gdyby pakowała się sama ;)
34
@Veb1233 Wejdzie ratować wynik.
0
@BarcaInfo Czemu trenowali w meczówkach?
1
@Kamil92 Nie podnieśli kontraktu z 20 do 30 mln, jak żyć i pracować za takie pieniądze?
27
@Kuczek Jak zwykle skromnie i z pokorą.
3
Proponują wypożyczenie z obowiązkowym wykupem po dwóch sezonach, a wtedy już pewnie byłby nieszczęśliwy i szukał wyzwań gdzie indziej...
1
@MarioVeB! Tak.
0
@MatiFCB2000 Po co przyzwyczajać się do czegoś co Ci nie smakuje?
0
@Danny Gaucho Valverde style.
3
@Danny Gaucho Barca lubi wkraczać do akcji gdy ktoś już jest z kimś dogadany. ;)
5
@kkbarca Serio jest ktoś kogo może zdziwić jego transfer do śmietankowych?
1
@xofcbxo Jakoś tak przypadkowo mi się skojarzyło ;)
@wawrzyn1 Labrador.
1
Znajomy szuka imienia dla swojego psa, ze swojej strony zaproponowałem Ramos, ale może Rambla ma lepsze pomysły?
1
@Cobra303 Nie panikujmy, Dembele w ostatnich meczach i tak dawał tyle co nic.
0
@insp1re On ma kosę z kibicami, był wygwizdywany nawet na przedsezonowej prezentacji, sprzedaż to jedyne wyjście.
34
Na szczęście Twoje miejsce w pomocy zajął Sergi Roberto...
0
Interes życia Bayernu, klasowy gracz za takie pieniądze.
6
Griezmann na lewym skrzydle przypomina Fabregasa na 9, to nawet w teorii nie może funkcjonować.
2
@SeeleyBooth Nawet żeby wybielił :]
1
@Chwytliwy Liverpool Thug Life, bo Barca płaszczy się o powrót XD
1
@piotrek1315 Nawet po super sezonie Bayern nie dałby 50.
0
Skoro jest opcja wykupu to oczywiste, że On nie będzie chciał tu wrócić. Nadzieja w tym, że rozegra świetny sezon, wtedy chętnych nie powinno zabraknąć.
1
Szambo wylało i zmyło się, więc pora na refleksje. Po pierwsze De Jong nie powinien grać na pozycji defensywnego pomocnika, widać u Niego ciąg na bramkę, drybling, wszystko czego brakuje Roberto. Po drugie brak płynności pomiędzy pomocą, a atakiem jest przerażający. Często piłki od obrońców trafiają bezpośrednio na skrzydła skąd i tak są sukcesywnie wycofywane. Po trzecie nie do końca rozumiem koncept Valdiego. Wprowadził Rakiticia za Alene choć ten z minuty na minutę prezentował się na boisku coraz odważniej, wszedł Ivan i miał napędzić ataki czy po prostu to była już próba łatania pomocy na remis? No cóż, na ten moment wygląda to źle, uzależnienie od Leo jest gigantyczne, na pocieszenie Rafinha, który zapewne jest pierwszy do ostrzału.
0
Alba idź Ty do domu typie
1
@darek60 Olać temat, przyjdzie trudno, nie przyjdzie to super.
0
@darek60 2 września.
16
@FCMichalo Ronaldo hahah
0
@format1977 Dla mnie Heinz ostry.
1
@Kosmobagieta Nie chcesz chyba powiedzieć, że FIFA jest realistyczna? :]