vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Zaraz przyjdzie Rivaldo i wszystko wyjaśni.
4
Taki Dembele u Setiena to pewnie pożyje
4
@Vxb93 Busquets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
48
@barcelonaLM XD
0
@mikael Sarri za dużo szlugów przed konferencją
5
"Trening był bardzo intensywny" - Super, trzeba rozruszać to towarzystwo.
1
@kkbarca Odbiło Ci się :P
0
Tak na rozluźnienie
2
Pimienta strzeliłby sobie w kolano, bo jak widać w czerwcu na arabskim wielbłądzie wjeżdża Xavi.
0
@Grubson06 Czyli kogo
2
@AmigoBlancos No fajnie, ale zajmijcie się swoim Valverde
1
@deyna2018
1
@Kamiloza91 To tak jakbyśmy chcieli Zidane'a. Nie nie i jeszcze raz nie.
0
Kandydat na 9
2
Latem Neymar, zimą Valverde i tak w koło Macieju
6
@Salwik92 Ukryta opcja madrycka
8
@ViscaBarca123 Dlatego nie zostanie wybrany
0
@Suzu "Co złego to nie ja, mam nadzieję, że w tym roku rozstrzygniecie dwumecz LM na piątkę"
1
@Barca_Big_Moment To już wolałbym Blanca czy Wengera niż zamiana kijka na kijek.
0
@monsterrize Ta, a przyjdzie pewnie Vela albo następny Boateng.
0
Pocchettino, ten, który rzekomo woli wywalać gnój w Argentynie niż trenować Barcelonę... Zbyt chory pomysł, nawet jak na ten zarząd.
0
Jeśli mają go zwolnić na przypał nie mając żadnej konkretnej opcji awaryjnej to już lepiej niech kołczuje do końca sezonu.
8
@VamosRakieta Meszi wykańcza patelnie od Kszawiego, a Kriszczianu wszystko sam musi sobie wypracować
6
Xavi to tak samo poroniony pomysł jak Henry, z tą różnicą, że ten drugi chociaż próbował w Europie, a nie u Araba.
0
@Hiacynk Wieczny talent Bojan czy Sergi Roberto.
0
@NeroTFP Mięso armatnie, a to wszystko pewnie po to, by sprzedać drożej na allegro...
4
@Hiacynk Łuuukkaaaaasszzzzzz Piiisssszzzzccccccczzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeekkkkk
0
@Danny Gaucho Tam raczej Perisicia trzeba wymienić.
0
Coutinho ma też kosę z kibicami Bayernu? Po każdym golu dziwnie patrzył na trybuny.
1
@Jacu327 Jedna tabletka tramalu starczyła mi na tydzień do wizyty u dentysty, w tym czasie zero bólu, a przed rozrywało mi czaszkę.