43

Zaraz przyjdzie Rivaldo i wszystko wyjaśni.

4

Taki Dembele u Setiena to pewnie pożyje

4

@Vxb93 Busquets ( ͡° ͜ʖ ͡°)

48

0

@mikael Sarri za dużo szlugów przed konferencją

5

"Trening był bardzo intensywny" - Super, trzeba rozruszać to towarzystwo.

1

@kkbarca Odbiło Ci się :P

0

Tak na rozluźnienie


2

Pimienta strzeliłby sobie w kolano, bo jak widać w czerwcu na arabskim wielbłądzie wjeżdża Xavi.

0

@Grubson06 Czyli kogo

2

@AmigoBlancos No fajnie, ale zajmijcie się swoim Valverde

1

1

@Kamiloza91 To tak jakbyśmy chcieli Zidane'a. Nie nie i jeszcze raz nie.

0

Kandydat na 9

2

Latem Neymar, zimą Valverde i tak w koło Macieju

6

@Salwik92 Ukryta opcja madrycka

8

@ViscaBarca123 Dlatego nie zostanie wybrany

0

@Suzu "Co złego to nie ja, mam nadzieję, że w tym roku rozstrzygniecie dwumecz LM na piątkę"

1

@Barca_Big_Moment To już wolałbym Blanca czy Wengera niż zamiana kijka na kijek.

0

@monsterrize Ta, a przyjdzie pewnie Vela albo następny Boateng.

0

Pocchettino, ten, który rzekomo woli wywalać gnój w Argentynie niż trenować Barcelonę... Zbyt chory pomysł, nawet jak na ten zarząd.

0

Jeśli mają go zwolnić na przypał nie mając żadnej konkretnej opcji awaryjnej to już lepiej niech kołczuje do końca sezonu.

8

@VamosRakieta Meszi wykańcza patelnie od Kszawiego, a Kriszczianu wszystko sam musi sobie wypracować

6

Xavi to tak samo poroniony pomysł jak Henry, z tą różnicą, że ten drugi chociaż próbował w Europie, a nie u Araba.

0

@Hiacynk Wieczny talent Bojan czy Sergi Roberto.

0

@NeroTFP Mięso armatnie, a to wszystko pewnie po to, by sprzedać drożej na allegro...

4

@Hiacynk Łuuukkaaaaasszzzzzz Piiisssszzzzccccccczzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeekkkkk

0

@Danny Gaucho Tam raczej Perisicia trzeba wymienić.

0

Coutinho ma też kosę z kibicami Bayernu? Po każdym golu dziwnie patrzył na trybuny.

1

@Jacu327 Jedna tabletka tramalu starczyła mi na tydzień do wizyty u dentysty, w tym czasie zero bólu, a przed rozrywało mi czaszkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?