vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperVegeta No i brawo dla Nich.
0
@NeroTFP Ś.P. Tito i Pep na jakiej wyje*ce ;)
0
Przeczytałem, że Barcelona chce kupić Juana Sebastiana Verona zamiast Sforze... W sumie wcale bym się nie zdziwił.
24
Szkalowanie asystenta, bo powiedział prawdę o świętych krowach barcelońskich... Naprawdę ten klub powoli staje się memem.
9
Ależ ta szatnia jest rozpuszczona, do tego kompletnie nieudolny zarząd i mamy obraz obecnej Barcelony.
0
@klemens100 Średnio co rok.
4
No i Sevilla 3-2 w 94
0
Czyli "możemy przegrać, nic się nie stanie" ?
2
@Danny Gaucho Bekcham xD
0
@rafal314 Dlaczego nie jeśli był odpowiednio serwisowany.
0
@Wichurek Tak, a ludzie poumierali z nudy
0
@Suzu 2 jeśli City nic nie strzeli
1
Rudy to jest kozak
7
Dla Ronaldo to musi być bardzo frustrujące. Tyle pracy, wyrzeczeń i walki, a nadal jesteś drugi...
1
Skoro tak to niech przeanalizują jeszcze liczby fauli, stałych fragmentów itd.
0
@Chinaski Serio Valencia ma taki herb?
0
@abram3k Barca zapłaci klauzule 18mln za Braithwaite'a, jeśli do tego dojdzie będzie to 7 napastnik w ciągu 4 lat, łącznie 346mln
0
Takie coś wjechało: https://imgur.com/WgM0kTT
0
@bafi Nadzieja porażki Liverpoolu, bo ośmieszyli Barcelone?
1
@sylwestr Perez to by jeszcze go pogonił za jakieś 50 baniek :P
0
@Diamondmaster U mnie lata, linki pojawią się 5-10 min przed meczem
1
@Diamondmaster http://www.sport365.live/pl/home
0
@Omoziu http://www.sport365.live/pl/home
0
@Progressive Ostatnio widziałem Xperie XZ2, a czasem nawet można trafić XZ3, w tej cenie kozak
7
@FC1899Barca Tak, bo za Valverde Dembele nie był kontuzjowany ;)
0
@Progressive 800 to Twój max budżet?
0
@Progressive Jeśli ma trochę posłużyć to szukałbym czegoś mocniejszego, ale używanego, ten procesor nie jest zbyt dobry
1
@Chaoss Ruszyła maszyna...
0
@Chaoss Tyle, że my jedziemy po Barto :P
0
@bixmix Borussia PSG raczej na miękko, ale czy Atletico Liverpool to ciężko powiedzieć, poszedłbym raczej w rzuty rożne albo kartki