1

@Fawrf Wymiana za Pjanicia, ale Juve aż tak głupie to raczej nie jest ;)

13

@DaPi 50 dyszek to 500 zł :P

1

@Szicek10 Może i legenda, ale od 4 lat z tendencją spadkową.

10

@Kapitan hawk "Od małego kibicuję Realowi"

0

Zawodnik, którego sprzedaży żałujesz najbardziej? Dla mnie Yaya Toure, ściana z niezwykłym ciągiem na bramkę.

1

@Lares I ta wrzutka Alvesa, Casillas bez szans.

0

@MarioVeB! Nie znam.

1

@Bamboleo Suarez w formie posadzi całą trójkę.

1

Ciekawe jak czuje się Braithwaite i Griezmann z plotkami odnośnie Martineza. Ależ ten zarząd to wstyd.

0

@Messibestplayerintheworld Chociaż raz to Barca byłaby aktywem ;)

0

Ta wymiana brzmi zbyt dobrze żeby była prawdziwa. Za Semedo nikt nie dałby więcej niż 40-50 mln, a tu 25 mln w samej gotówce + 2 graczy wartych na pewno więcej niż drugie 25. Za mądre jak na Bartomeu.

1

@TheMugShot Tak, Douglas top 1.

0

@Cobra303 Najlepsza pozycja dla Niego to 10, za napastnikiem. W Barcelonie z oczywistych względów nie ma szans tam grać, więc sam zakup minął się z celem.

2

@Cobra303 Griezmann to nie 9.

0

@MarioVeB! W Hiszpanii na jedno wychodzi, tam i tak pikniki.

1

@jeyx77x Jest.

0

Co tam Bundesliga, po powrocie Ekstraklasy jej poziom będzie jeszcze wyższy ;)

0

@escarabajo Tonący brzytwy się chwyta

13

@A_Gomesinho_21 Eksperci w TVP nie mieli argumentów, więc zarzucili mu "brak prezydenckiej prezencji" :D

0

Patrzcie jak zegar zabiera po kilka sekund opozycji Dudy xD

7

@czosnekfcb Bayern Monachium???

18

@Veb1233 Jeśli Pep Guardiola był prowokujący to co można powiedzieć o Mourinho? Dudek nie próbuj zabłysnąć na siłę.

0

@contowsky Toż ten goryl to młody Diego Costa

8

@KapitanFCB Marne prowo

3

@Homeopata8989 W porównaniu z Chelsea w 2009 to nic :P

1

@Homeopata8989 Milito na spalonym :v

0

@MarekKonrad Nikt mu nie umniejsza, wszyscy wiedzą, że francuska jest gorsza, więc to żaden wyczyn po Hiszpanii.

1

@MarekKonrad Dziwne żeby nie poradził sobie w lidze francuskiej skoro wymiatał w hiszpańskiej.

0

@xofcbxo Gwiazdą był już od dłuższego czasu, chłopak aspirował do roli lidera zespołu i to go zgubiło.

0

@4drian0 Moje zdanie na jego temat wyraża mój awatar i to nie od dziś, więc modny temat gównoburzy można by było podłączyć już dawno temu. Po prostu chciwość zaprowadziła go tam gdzie teraz jest i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?