vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fawrf Wymiana za Pjanicia, ale Juve aż tak głupie to raczej nie jest ;)
13
@DaPi 50 dyszek to 500 zł :P
1
@Szicek10 Może i legenda, ale od 4 lat z tendencją spadkową.
10
@Kapitan hawk "Od małego kibicuję Realowi"
0
Zawodnik, którego sprzedaży żałujesz najbardziej? Dla mnie Yaya Toure, ściana z niezwykłym ciągiem na bramkę.
1
@Lares I ta wrzutka Alvesa, Casillas bez szans.
0
@MarioVeB! Nie znam.
1
@Bamboleo Suarez w formie posadzi całą trójkę.
1
Ciekawe jak czuje się Braithwaite i Griezmann z plotkami odnośnie Martineza. Ależ ten zarząd to wstyd.
0
@Messibestplayerintheworld Chociaż raz to Barca byłaby aktywem ;)
0
Ta wymiana brzmi zbyt dobrze żeby była prawdziwa. Za Semedo nikt nie dałby więcej niż 40-50 mln, a tu 25 mln w samej gotówce + 2 graczy wartych na pewno więcej niż drugie 25. Za mądre jak na Bartomeu.
1
@TheMugShot Tak, Douglas top 1.
0
@Cobra303 Najlepsza pozycja dla Niego to 10, za napastnikiem. W Barcelonie z oczywistych względów nie ma szans tam grać, więc sam zakup minął się z celem.
2
@Cobra303 Griezmann to nie 9.
0
@MarioVeB! W Hiszpanii na jedno wychodzi, tam i tak pikniki.
1
@jeyx77x Jest.
0
Co tam Bundesliga, po powrocie Ekstraklasy jej poziom będzie jeszcze wyższy ;)
0
@escarabajo Tonący brzytwy się chwyta
13
@A_Gomesinho_21 Eksperci w TVP nie mieli argumentów, więc zarzucili mu "brak prezydenckiej prezencji" :D
0
Patrzcie jak zegar zabiera po kilka sekund opozycji Dudy xD
7
@czosnekfcb Bayern Monachium???
18
@Veb1233 Jeśli Pep Guardiola był prowokujący to co można powiedzieć o Mourinho? Dudek nie próbuj zabłysnąć na siłę.
0
@contowsky Toż ten goryl to młody Diego Costa
8
@KapitanFCB Marne prowo
3
@Homeopata8989 W porównaniu z Chelsea w 2009 to nic :P
1
@Homeopata8989 Milito na spalonym :v
0
@MarekKonrad Nikt mu nie umniejsza, wszyscy wiedzą, że francuska jest gorsza, więc to żaden wyczyn po Hiszpanii.
1
@MarekKonrad Dziwne żeby nie poradził sobie w lidze francuskiej skoro wymiatał w hiszpańskiej.
0
@xofcbxo Gwiazdą był już od dłuższego czasu, chłopak aspirował do roli lidera zespołu i to go zgubiło.
0
@4drian0 Moje zdanie na jego temat wyraża mój awatar i to nie od dziś, więc modny temat gównoburzy można by było podłączyć już dawno temu. Po prostu chciwość zaprowadziła go tam gdzie teraz jest i tyle.