vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://pl-pl.facebook.com/ZdrowaPolska/videos/280430493043421/
2
@Kretok Kiedy by nie wrócił to i tak nie pogra dłużej niż miesiąc.
0
@arraco Inaki Williams byłby dużo tańszy i na pewno nie gorszy.
0
Toż to drugi Jović, poza tym dopóki Suarez jest w składzie to szkoda żeby gnił na ławce.
0
@BarcaInfo Zjadł Wielkiego Viniciusa.
2
@Lares Można, bo np na parkingu nie wystarczy patrzeć w jedno lusterko.
0
@Xavyol Wszystko zależy od silników.
5
@Ricardinio14 2.0 TDI można rozważać dopiero od 2008r.
1
@neeed Jak przegrają i zremisują to Barca jest punkt z przodu, o ile oczywiście sami wszystko wygramy.
3
Szkoda, że tak VARu nie używali w meczu Bilbao Real
43
Griezmann bliżej środka i są efekty
1
Setien sprawia wrażenie gościa, który nie wie jak tu się znalazł, ale skoro już jest to spoko
2
Czyli Vidal do Messiego odcinek 90
14
@ksobi Brak 11 dla Bilbao w praktycznie identycznej sytuacji.
12
"Nadepnięcie Raúla Garcíi i pretensje rywali o karnego? Nic tam nie było. Nic. To prawda, że trochę nadepnąłem but Raúla, ale on był za mną i go nie widziałem. Absolutnie. Nie jest to kluczowa sytuacja, nie ma piłki w tej akcji. Nie sądzę, że to było coś więcej"
Aha
2
Dwie podobne sytuacje, tylko jedna sprawdzona przez VAR... Oby karma wróciła i to jeszcze w tym meczu
1
Szkoda, że Barca nie ułożyła się z Bayernem w sprawie wymiany Thiago - Arthur, tym bardziej, że wyceniają go na 30 mln.
1
@Olkovsky9 Dołoży do transferu te 7 mln, które ma oddać :P
1
Dziś Barca jak i Real będą miały bardzo trudne zadanie, ta kolejka może zakończyć walkę o mistrzostwo jak i ją wznowić. Takie dni lubię ;)
3
Wydaje się, że Leo dąży do wywołania przedwczesnych wyborów, bardzo dobrze.
1
Messi + Vidal = ❤
2
Suarez gra w ogóle? Po strzale na początku gość zaginął
5
Setien taka sama reakcja po golu Barcy jak i Atletico
2
Za to teraz jest dojrzały, aż za bardzo.
2
Rakitić v2.0 za 60 mln. Tyle.
32
400 mln klauzuli, a pójdzie na wypożyczenie za 5 mln... O mój Boże.
0
@damian.09 Podobno Juve też chciało zamknąć budżet, prawdy raczej się nie dowiemy.
0
@Shado Haha to ja już nie ogarniam co tu się odwala xD
1
Pjanicia ogłoszą najwcześniej 1 lipca jak już będzie nowy budżet.
0
Zaraz Juve wyjedzie, że sprzedaje Pjanicia za 72 + 10 i na tym się skończy.