vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
iksde
0
@Coutinho007 O całe 6, przez 1.5 sezonu więcej ;)
6
Dembele w ciągu 3 lat zagrał mniej spotkań i strzelił mniej goli niż Coutinho w ciągu 1.5 sezonu. Ot, ciekawostka.
0
@NeroTFP „Dogodna sytuacja”, a 1 na 1 z bramkarzem to raczej różnica, nie wspominając ile ta bramka dałaby luzu Argentynie.
0
@FranzMaurer #GraciasHiguain
0
@Sulej Xiaomi odpada, bo mają słabą nakładkę, Nord problemy z wyświetlaczem. Kwestia ceny nie gra roli, to przedłużenie abonamentu. ;)
0
@Colon Żal mi Barcy, że go sprzedała do Interu.
1
Dziewczyna zmienia telefon, w grę wchodzą 2 modele: Huawei P30 albo iPhone XR. Który i dlaczego?
3
@PatrychoO Dużo lepiej w tym stonowanym złocie.
4
@FafitFCB Cześć Dawid, opowiedz Nam dlaczego jesteś takim no-life'em? :D
1
@Andi18 100 osób może pomyśleć tak samo i jakiś złodziej kosi ładną sumkę.
1
@PieN Pytanie o pobranie ze sprawdzeniem zawartości powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.
9
FC Messi... Gość po tylu latach nie przykumał, że w drużynie gra 11 zawodników.
0
@BarcaInfo Ośmieszanie się zarządu trwa w najlepsze.
0
@BarcaInfo #Penaldowski
0
@BarcaInfo Niejednokrotnie socios wykazywali się dziwnymi decyzjami, nic z tego nie będzie.
0
@tobiasson92 Jeśli od nowości w jednych (dobrych) rękach to może być ok, ja w życiu nie kupiłbym takiego używanego.
0
@Denver Zapomnij o B6, 2.0TDI przed 2008r. to tykające bomby.
24
To co, na pierwszej konferencji Arthura w Juve zapewne padnie zdanie: "Ronaldo jest najlepszy, zawsze marzyłem o grze z Nim w jednym zespole"
0
@Bykunn P40 Lite?
0
Elo Melo w stylu typowego brazylijczyka, ciekawe czy doczeka 30 w Europie.
18
Zarówno fanatyczni obrońcy jak i hejterzy brazylijskiego imprezowicza są śmieszni. Typ jest spalony i oby nigdy tu nie wrócił.
1
@Colon Cóż, ceny dostosowane do IQ nabywców.
4
@Ratamahatta Podwyższą najniższą o 10%, a ceny 15 albo i więcej, ale bombelkom żyje się lepiej.
0
@Ricardinio14 Na czysto przy 8h pracy to ponad 5k bez sobót oczywiście.
2
@Criss18Barca Oczywiście, pytanie do jakiej kwoty.
2
@MichalZZZ Ukryta opcja madrycka?
2
@Comentateiro Nowy Messi
7
Shiba na Prezydenta Rambli
3
@AV0CAD0 Bez oszukiwaństwa jak w wyborach :P
@dominik127pl Zawsze mogło być gorzej np kibicować Realowi :D