0

iksde

0

@Coutinho007 O całe 6, przez 1.5 sezonu więcej ;)

6

Dembele w ciągu 3 lat zagrał mniej spotkań i strzelił mniej goli niż Coutinho w ciągu 1.5 sezonu. Ot, ciekawostka.

0

@NeroTFP „Dogodna sytuacja”, a 1 na 1 z bramkarzem to raczej różnica, nie wspominając ile ta bramka dałaby luzu Argentynie.

0

@FranzMaurer #GraciasHiguain

0

@Sulej Xiaomi odpada, bo mają słabą nakładkę, Nord problemy z wyświetlaczem. Kwestia ceny nie gra roli, to przedłużenie abonamentu. ;)

0

@Colon Żal mi Barcy, że go sprzedała do Interu.

1

Dziewczyna zmienia telefon, w grę wchodzą 2 modele: Huawei P30 albo iPhone XR. Który i dlaczego?

3

@PatrychoO Dużo lepiej w tym stonowanym złocie.

4

@FafitFCB Cześć Dawid, opowiedz Nam dlaczego jesteś takim no-life'em? :D

1

@Andi18 100 osób może pomyśleć tak samo i jakiś złodziej kosi ładną sumkę.

1

@PieN Pytanie o pobranie ze sprawdzeniem zawartości powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

9

FC Messi... Gość po tylu latach nie przykumał, że w drużynie gra 11 zawodników.

0

@BarcaInfo Ośmieszanie się zarządu trwa w najlepsze.

0

@BarcaInfo #Penaldowski

0

@BarcaInfo Niejednokrotnie socios wykazywali się dziwnymi decyzjami, nic z tego nie będzie.

0

@tobiasson92 Jeśli od nowości w jednych (dobrych) rękach to może być ok, ja w życiu nie kupiłbym takiego używanego.

0

@Denver Zapomnij o B6, 2.0TDI przed 2008r. to tykające bomby.

24

To co, na pierwszej konferencji Arthura w Juve zapewne padnie zdanie: "Ronaldo jest najlepszy, zawsze marzyłem o grze z Nim w jednym zespole"

0

@Bykunn P40 Lite?

0

Elo Melo w stylu typowego brazylijczyka, ciekawe czy doczeka 30 w Europie.

18

Zarówno fanatyczni obrońcy jak i hejterzy brazylijskiego imprezowicza są śmieszni. Typ jest spalony i oby nigdy tu nie wrócił.

1

@Colon Cóż, ceny dostosowane do IQ nabywców.

4

@Ratamahatta Podwyższą najniższą o 10%, a ceny 15 albo i więcej, ale bombelkom żyje się lepiej.

0

@Ricardinio14 Na czysto przy 8h pracy to ponad 5k bez sobót oczywiście.

2

@Criss18Barca Oczywiście, pytanie do jakiej kwoty.

2

@MichalZZZ Ukryta opcja madrycka?

2

@Comentateiro Nowy Messi

7

Shiba na Prezydenta Rambli

3

@AV0CAD0 Bez oszukiwaństwa jak w wyborach :P
@dominik127pl Zawsze mogło być gorzej np kibicować Realowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?