0

Rakitić, Suarez, Vidal mają odejść za darmo, gdyby byli piłkarzami Realu bez problemu wyciągnęliby za nich 50 mln. To są właśnie te detale.

0

Jeśli Leo odejdzie to będzie żałował jak Neymar, róbcie screeny.

5

Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?

0

@masq To sterownik zintegrowanej na płycie karty graficznej.

1

Alba bez Messiego wykopywałby chyba cały czas za linię.

12

Jeśli ktoś tęskni za Barcą Valverde to Athletic - Barca na Eleven 3.

0

@masq Nie chodzi o jego zarobki, bo nikt z nas nie ma na to wpływu, chodzi o jego wkład w aspekt sportowy, to człowiek nie do zastąpienia.

4

To fajne te plany...

0

@BaroPodertos Nie ma ciekawszych alternatyw.

0

@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.

0

@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.

0

@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?

0

Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.

2

Po odejściu Estremadurczyka wszystko zaczęło się sypać :(

2

Jeśli Leo chce wymusić zmiany w zarządzie to nie robi tego zbyt elegancko, ale jak najbardziej jestem za nim. Jeśli jednak działa pod wpływem kolegów to adios, nikt nie może być ponad dobrem klubu.

2

Jeśli najlepszy piłkarz wszech czasów odejdzie w taki sposób z klubu to Bartomeu będzie wisiał na pierwszym drzewie za bramą klubu.

0

188

@busquets5 I kto to mówi... xD Ty też do odstrzału.

0

Luźne majty, De Jong ma grać na swojej nominalnej pozycji, więc Busquets automatycznie ława.

1

Nie wiem skąd ta podnieta Lautaro, gość to Jović v2, jest przeciętny tak jak i aktualnie Suarez.

28

Gorzej jak Busquetsa będzie widział.

2

Zapewne odejdzie za free, a i tak nie kupią Van de Beeka. Po drugie sami zrobią sobie pod górkę z negocjacjami nowego transferu, bo klub sprzedający będzie wiedział, że Barcelona ma nóż na gardle. Brawo.

0

@Wilczeq Gdyby Barca strzeliła 7 więcej to przegrałaby tylko 9-15

31

"Odpadliśmy z triumfatorem" zawsze brzmi lepiej niż "zbili Nas w ćwierćfinale" ;)

0

@pikass14 Kilka miesięcy po premierze cena pozostanie raczej niezmieniona, chyba, że upolujesz jakąś używkę w idealnym stanie.

0

@Jaca27 Czekają na nową generację żeby podwójnie zarobić.

0

@pikass14 Nie brałbym na premierę, bo zawsze pierwsze partie mają jakieś wady fabryczne.

2

@shinthps To syndrom powpier..olu bardziej, gwałtu szybko się nie zapomina ;)

0

@D10SLEO #GoGoRL9

1

@emil22 To nierealne, bo na zakupy trzeba by przeznaczyć z 300 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?