vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić, Suarez, Vidal mają odejść za darmo, gdyby byli piłkarzami Realu bez problemu wyciągnęliby za nich 50 mln. To są właśnie te detale.
0
Jeśli Leo odejdzie to będzie żałował jak Neymar, róbcie screeny.
5
Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?
0
@masq To sterownik zintegrowanej na płycie karty graficznej.
1
Alba bez Messiego wykopywałby chyba cały czas za linię.
12
Jeśli ktoś tęskni za Barcą Valverde to Athletic - Barca na Eleven 3.
0
@masq Nie chodzi o jego zarobki, bo nikt z nas nie ma na to wpływu, chodzi o jego wkład w aspekt sportowy, to człowiek nie do zastąpienia.
4
To fajne te plany...
0
@BaroPodertos Nie ma ciekawszych alternatyw.
0
@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.
0
@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.
0
@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?
0
Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.
2
Po odejściu Estremadurczyka wszystko zaczęło się sypać :(
2
Jeśli Leo chce wymusić zmiany w zarządzie to nie robi tego zbyt elegancko, ale jak najbardziej jestem za nim. Jeśli jednak działa pod wpływem kolegów to adios, nikt nie może być ponad dobrem klubu.
2
Jeśli najlepszy piłkarz wszech czasów odejdzie w taki sposób z klubu to Bartomeu będzie wisiał na pierwszym drzewie za bramą klubu.
0
@Transu96 https://bit.ly/3aSMoAE
188
@busquets5 I kto to mówi... xD Ty też do odstrzału.
0
Luźne majty, De Jong ma grać na swojej nominalnej pozycji, więc Busquets automatycznie ława.
1
Nie wiem skąd ta podnieta Lautaro, gość to Jović v2, jest przeciętny tak jak i aktualnie Suarez.
28
Gorzej jak Busquetsa będzie widział.
2
Zapewne odejdzie za free, a i tak nie kupią Van de Beeka. Po drugie sami zrobią sobie pod górkę z negocjacjami nowego transferu, bo klub sprzedający będzie wiedział, że Barcelona ma nóż na gardle. Brawo.
0
@Wilczeq Gdyby Barca strzeliła 7 więcej to przegrałaby tylko 9-15
31
"Odpadliśmy z triumfatorem" zawsze brzmi lepiej niż "zbili Nas w ćwierćfinale" ;)
0
@pikass14 Kilka miesięcy po premierze cena pozostanie raczej niezmieniona, chyba, że upolujesz jakąś używkę w idealnym stanie.
0
@Jaca27 Czekają na nową generację żeby podwójnie zarobić.
0
@pikass14 Nie brałbym na premierę, bo zawsze pierwsze partie mają jakieś wady fabryczne.
2
@shinthps To syndrom powpier..olu bardziej, gwałtu szybko się nie zapomina ;)
0
@D10SLEO #GoGoRL9
1
@emil22 To nierealne, bo na zakupy trzeba by przeznaczyć z 300 mln.