vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Dokończ xD
0
@PatrychoO Po Najmanie można było spodziewać się wszystkiego, w tej gównoburzy to Stanowski pokazuje, że jest nie mniejszym pajacem.
13
Oh boy, co za dziecinada xD
3
Szkoda, że w 2010 zamiast Villi nie kupiliśmy Aguero, byłaby genialna 9 do dziś.
1
@IronSanHybrid Doskonałe pytanie na zadaną odpowiedź xD
0
@BarcaInfo O Panie, jaki festyn
0
No nie wiem kto ośmieszył się bardziej, Najman czy Stanowski.
1
El Jarro już wytłumaczył na rm.pl dlaczego nie było karnego pod zagraniu Ramosa xD
0
@masq La Sexta, 27 grudnia 21.15
1
@ArterkHD Już jest:
2
@IronSanHybrid Ale z rodzynami :/
1
@zodiak_10 Łysy z FIFA już do Ciebie idzie.
2
@michaleu Żeby nie skończył jak Sneijder w 2010 :/
1
Włączyłem wiadomości żeby pośmiać się i nie zawodzą nigdy :D
3
Robercik powinien załapać się do dyszki.
3
@IAmLegend Andre Gomes
1
@IronSanHybrid Ach ta Portugalia, rywal czy swój, a i tak napsuje krwi :D
5
Jeśli ktoś ma zły dzień niech pomyśli o zapisie o ZP dla Andre Gomesa xD
1
@Azi Niee, pojąłem już tę wiedzę bez takich książek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
FCBarca.com - Bawi i uczy xD
https://bit.ly/2LIyUin
0
@Bykunn Jak widać potrafią skoro w ciągu niecałych 2 tygodni wychodzi tyle patchy.
0
@4drian0 Nigdy tego nie zrozumiem. Ogromne przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na wynajęcie testerów np. miesiąc przed premierą, by uniknąć wtopy?
0
Ja podsłuchiwałem, ale skoro była prywatna to jednak nie mogę opisać jej przebiegu. Sorry.
5
Rzygam już tym "ma to sens" i "i to się sprawdza", rozumiem marketing, ale w takiej częstotliwości to przynosi wręcz odwrotny efekt.
0
Złodziejskie allegro w styczniu po raz kolejny podnosi prowizje od sprzedaży, niech olx w końcu przerwie ten monopol.
6
Dobra kobieto nieważne kim jesteś, nie gadaj tyle, nikogo to i tak nie interesuje xD
0
@MESSIah16 Już widzę memy z tym zdjęciem :D
3
@kacperek2005letsgo Wracaj do Pokeballa.
1
@arraco Jak Balotelli w City XD
0
Braithwaite i Griezmann plączą się o własne nogi grając z Messim, bez Leo obaj wyglądali znacznie lepiej.