0

Takie wieczory lubię.
https://bit.ly/2LTWI3c

0

Maszyna już na chodzie, a typ leży skasowany

6

Komentarz usunięty

2

Ciąg dalszy leczenia kompleksów PiS w TVP. W ciągu 5 minut kilka afer z Tuskiem i rządem PO-PSL xD

0

Selekcja naturalna.
https://bit.ly/3bNWzsI

0

@FCBKUBANO To co z Barcą.

0

11

Cieniasy. W PL wybrali prezydenta podczas pandemii.

47

-Siema Zidane, co tam u Ciebie?
-A bez zmian

9

@BarcaInfo Te newsy mnie rozbrajają xD

3

Niby nic, a cieszy xD

0

Najgorszy rzut z autu ever xD

1

@Verema Jak to Arsenal, klepią klepią, a Crystal miało więcej z gry.

0

Baski już puchną

4

@Coutinho007 Piłka kopnięta przez spadającą gwiazdę :P

9

Przed chwilą za oknem mignęła mi piłka kopnięta przez Antuana, pocisnęła w kierunku ruskich.

0

@Krzywy95 Cela nr dla tego Pana

5

In Dembele We Trust

0

@SonBarcaGoku Do tego Trynkało, Pijanić, Żunior Firmo i mamy przedwczesny karnawał.

0

@pride1899 No dobra, skandynawski :D

4

Czyli dziś na szpicy norweski Nazario, a za nim reżyser Antuan, będzie emocjonująco.

0

Postawiłem +1.5 gola w meczu Atletico Sevilla i po tym jak pierwsi strzelili to 90% pewności, że po kuponie.

4

Benedito tyle szczekał, a teraz nie dostarczył głosów. Iksde

0

Wiecie dlaczego litera Y nie jest samogłoską? Ano dlatego, że to "igrek". Nie ma za co.

0

@LuisSalvano Że niby Hochland?

7

Milan liderem lalalalalala

1

Pedri Riki dwa dziki

0

Przecież to ewidentna ręka na oczach sędziego... W sumie kogo to obchodzi xD

1

@Volk Snajper, nie zawodnik.

2

@BOIXOS1 Zapłacisz jedynie za rok,w którym Cię złapią czyli 2021, brak OC powyżej 14 dni to ok. 1000 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?