vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie wieczory lubię.
https://bit.ly/2LTWI3c
0
Maszyna już na chodzie, a typ leży skasowany
6
Komentarz usunięty
2
Ciąg dalszy leczenia kompleksów PiS w TVP. W ciągu 5 minut kilka afer z Tuskiem i rządem PO-PSL xD
0
Selekcja naturalna.
https://bit.ly/3bNWzsI
0
@FCBKUBANO To co z Barcą.
0
Miszcz xD
https://bit.ly/3nNCLrN
11
Cieniasy. W PL wybrali prezydenta podczas pandemii.
47
-Siema Zidane, co tam u Ciebie?
-A bez zmian
9
@BarcaInfo Te newsy mnie rozbrajają xD
3
Niby nic, a cieszy xD
0
Najgorszy rzut z autu ever xD
1
@Verema Jak to Arsenal, klepią klepią, a Crystal miało więcej z gry.
0
Baski już puchną
4
@Coutinho007 Piłka kopnięta przez spadającą gwiazdę :P
9
Przed chwilą za oknem mignęła mi piłka kopnięta przez Antuana, pocisnęła w kierunku ruskich.
0
@Krzywy95 Cela nr dla tego Pana
5
In Dembele We Trust
0
@SonBarcaGoku Do tego Trynkało, Pijanić, Żunior Firmo i mamy przedwczesny karnawał.
0
@pride1899 No dobra, skandynawski :D
4
Czyli dziś na szpicy norweski Nazario, a za nim reżyser Antuan, będzie emocjonująco.
0
Postawiłem +1.5 gola w meczu Atletico Sevilla i po tym jak pierwsi strzelili to 90% pewności, że po kuponie.
4
Benedito tyle szczekał, a teraz nie dostarczył głosów. Iksde
0
Wiecie dlaczego litera Y nie jest samogłoską? Ano dlatego, że to "igrek". Nie ma za co.
0
@LuisSalvano Że niby Hochland?
7
Milan liderem lalalalalala
1
Pedri Riki dwa dziki
0
Przecież to ewidentna ręka na oczach sędziego... W sumie kogo to obchodzi xD
1
@Volk Snajper, nie zawodnik.
2
@BOIXOS1 Zapłacisz jedynie za rok,w którym Cię złapią czyli 2021, brak OC powyżej 14 dni to ok. 1000 zł.