vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Nikt nigdy nie przeprowadza szczegółowych testów pod kątem każdego z powikłań, po prostu wpisują to w możliwe skutki uboczne.
5
"Jeszcze 2 lata w Europie, potem Inter Miami" - i to są konkrety, a nie "bomby" Bechlera.
6
Suarez bądź amigosem i nic nie wciśnij
15
@Tomo1989 To ma robić za 6,8,9 i 10?
0
@Volcano Phil Jones
0
Getafe jest w stanie urwać punkty materacom?
2
@socha Czyli taka jak cały ten Friz.
0
@chorhe12 Równe kształty prostokąta
0
@chorhe12 Ostatnio wysyłałem przez furgonetkę, niecałe 2 stówki
0
@AnnaMarianna Echo, pseudohorror
1
@Yosemite To "przereklamowana nacja piłkarska" czy "potężna reprezentacja"?
8
@AmigoBlancos Hazard dostanie 5, a i tak będzie połamany
0
@Coutinho007 Dembele partoli, ale znajduje się w tych sytuacjach, czy Trincao miałby tyle samo w meczu z P$G? Nie sądzę.
0
@Coutinho007 Trincao do niedawna bał się własnego cienia, Konrad może pograć w PK co najwyżej u Koemana.
1
@BOIXOS1 Każda galeria w androidzie pozwala zmniejszyć zdjęcie.
0
@damiano996 To już niech zostanie do końca, po co rozmieniać się na jakichś ciapuchów...
3
@Ratamahatta Barcelona nie ma lepszych alternatyw w tym momencie, od tego zacznijmy.
1
@mat32 Mathieu to Ty szanuj gościu. Przyszedł, strzelił bramkę Realowi, wygrał tryplet. Legenda.
0
@KSSniper Ronaldo z Messim w P$G? ;)
2
@VamosRakieta Glaca błyszczy w blasku chwały.
6
@gumaz Jeśli ma grać tak jak ostatnio to daj Boże.
4
"Kontakt w sprawie potencjalnego powrotu Cristiano na Santiago Bernabéu istnieje od miesięcy. Co więcej, AS podkreśla, że w tym momencie 36-latek pragnie ponownie grać w koszulce Los Blancos"
To byłoby grube
2
@itmustbejoke P$G - @itmustbejoke :D
0
@kaamil1910 To nie miejsce w składzie tylko obciążanie budżetu klubu.
0
@kaamil1910 Co Coutinho może blokować jak on 3/4 czasu kontuzjowany.
0
@RobsonPL Reżyseria: Karim Benzema
0
"Mądrzy ludzie myślą, a głupcy się na to nabierają" Motel Polska xD
0
@AmigoBlancos Cafe xD Cóż to za mizeria w porównaniu z prime Rambla
0
@Coutinho007 Ciężko o lepszą w tym momencie co nie znaczy, że sprawdzi się w Barcy.
0
@Coutinho007 Tak, to ten sam typ co Ibra, wszystko gra gdy cała drużyna jest podporządkowana pod Niego, a nie o to Nam chyba chodzi.