1

@Avatarr Jak widać nawet po treningach nie ma czego oglądać.

3

Coutinho, Umtiti, Pjanić, Fernandes to bezapelacyjny kwartet do odstrzału, reszta zależy od wzmocnień.

0

@max1982 Można wymienić samą szybkę za ok. 150 zł.

58

@BarcaInfo Dembele udaje, że rozumie xD

17

@LeoMessiah Nadal nie wie dlaczego tak mało gra.

8

@xBoMBoWiECx i Bartomeu

8

Skoro wczoraj przy 4-0 gwiżdżą spalonego widmo Dembele to co będzie działo się przy niekorzystnym wyniku dla Nas... Video Assistant Real.

0

@patry295 Jak ktoś mówi głupoty to i owszem.

4

@LeoMessiah Ma tyle samo co Semedo w ciągu 3 lat...

0

@patry295 Drugiego chyba na Twojej liście xD

24

„Nie wypuścimy najlepszego piłkarza na świecie” - Juventus xD
Tam też są nieźle odklejeni.

0

Ileż wiernych kibiców, gdzie byliście po meczu z Huescą xD

3

@marcin000019 Cziluje chłopak po bramce z Realem :D

6

Hazard kontuzja do połowy kwietnia, każdy ma swojego Dembele xD

0

@itmustbejoke "2 lata w Europie, potem Inter Miami" - Jorge Messi

4

@Ciule123 Chory kraj, chore społeczeństwo

4

@Pilka_jest_okragla Oby można było pożegnać go trypletem jak Xaviego, bo nikt na to bardziej nie zasługuje.

10

@Barca1922 Z prześcieradłami pomyliłeś XD

15

Materace skupią się tylko na lidze, niedobrze

0

"Butragueño: Powrót Cristiano? Zobaczymy"
Piękniś wraca na salony.

0

@El dominatore ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )

0

Fajne ujęcie jak 2 kucyki skaczą :D

0

Łezka zamiast dostawać 3:0 dostała gift od referee, a VAR spalonego szukał XD

0

@Ratamahatta Nikt nigdy nie przeprowadza szczegółowych testów pod kątem każdego z powikłań, po prostu wpisują to w możliwe skutki uboczne.

5

"Jeszcze 2 lata w Europie, potem Inter Miami" - i to są konkrety, a nie "bomby" Bechlera.

6

Suarez bądź amigosem i nic nie wciśnij

15

@Tomo1989 To ma robić za 6,8,9 i 10?

0

@Volcano Phil Jones

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?