2

@Coutinho007 Sprawdzone, polecam xD

2

Komiksy o sprowadzeniu Haalanda czy (co lepsze) Mbappe można sobie poczytać na kiblu przy stawianiu cegły. Dobrze będzie jak skończymy z Depay'em lub/i Aguero jeśli odejdzie Leo, na obronę wjedzie Garcia, pomoc raczej bez zmian.

3

@VamosRakieta 5 obrońców, w tym dwóch no name, może być ciekawie

0

@cat_r37 W każdym bądź razie więcej niż Busquets czy Griezmann co obrazuje potencjał obecnego składu.

2

Taka okazja, by podgonić Materace i wpadka z Cadiz u siebie... Dramat mentalno-sportowy.

2

@norbi77 Szanse większe niż z P$G, ale nadal nikłe.

0

Materace puchną, trzeba skupić się na jedynym możliwym trofeum.

1

@Szicek10 Zapewne dlatego co mecz Lipsk - Liverpool, zakaz wjazdu ze względu na koronę, a dokładniej brytyjską odmianę.

0

@AmigoBlancos Hala Roger M, Hala Levante

1

@Kamileq96 Czyli arrivederci Romuald.

0

@RosjaninBut Szkoda, że działa to tylko w jedną stronę, ile można samemu ciągnąć ten burdel.

0

@Azi Kiedyś posiadanie było główną siłą Barcy i to przeciwnicy biegali za piłką z językiem na brodzie. Teraz kto ma tę piłkę przetrzymać, Leo musiałby robić chyba 30km w meczu.

4

"Piqué: K***a, Skupmy się na piep*****m posiadaniu piłki. Dalej! Trzymajcie piłkę, k***a!
Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a! [w oryginale hiszpańskie przekleństwo „la concha de tu madre”]
Piqué: K***a, Grizi, nie! [też odpowiedział „la concha de tu madre”] Pier*** się, cierpimy, cisną nas przez pięć minut.
Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.
Piqué: Do cholery, biegamy jak szaleni.
Griezmann: Też biegam jak szalony!"

Biedni biegali jak szaleni :(

7

@RosjaninBut Miał sam odebrać piłkę, dograć do siebie, przedryblować całe boisko i wykończyć?

8

4-0 w drugim meczu, 3x Fernandes i Busquets z przewrotki, róbcie screeny

4

Tą porażką przypieczętowaliśmy nie tylko odpadnięcie z LM, ale co gorsza odejście Leo. Ile można popełniać te same błędy do ku..y nędzy.

7

@macio_944 Alba przytaknął

0

Barca nie jedź do Paryża, Mbappe pozamiatał

0

4-0 w drugim meczu i wychodzimy, na miękko

1

Aby nie wyjść z Brajtłajtem i Pjaniciem, bo zagramy w dziewiątkę.

1

@matirix20 Najdłuższa stójka w jego karierze xD

0

4

@Janas11224 "żaden zwykły laptop ani komputer nie ma wejścia na USB c"
A to dobre xD

8

A gdzie Manita dla Mourinho?

0

No cóż, nie było Messiego na ławce, więc nie miał kto uratować spotkania. Leo tak naprawdę rozumie się tylko z Albą, De Jongiem I Pedrim, Dembele lata po swojej orbicie, a Griezmann częściej jest w pomocy niż w ataku.

1

@Barca1992 Zupka chińska rosół, ale dodam ketchupu to będzie pomidorowa, a na drugie chleb z wodą i cukrem. Polecam.

0

@tmQbassive Mrożony majonez xD

2

@LeoMessi1994 Chciałbym poznać człowieka, która zagryza majonez.

0

@mientusek1407 Będzie na ostro, bez żadnej rozgrzewki.

8

@Yosemite Taki grajek za free, a u Nas duński Nazario. Bartomeu style.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?