vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 Sprawdzone, polecam xD
2
Komiksy o sprowadzeniu Haalanda czy (co lepsze) Mbappe można sobie poczytać na kiblu przy stawianiu cegły. Dobrze będzie jak skończymy z Depay'em lub/i Aguero jeśli odejdzie Leo, na obronę wjedzie Garcia, pomoc raczej bez zmian.
3
@VamosRakieta 5 obrońców, w tym dwóch no name, może być ciekawie
0
@cat_r37 W każdym bądź razie więcej niż Busquets czy Griezmann co obrazuje potencjał obecnego składu.
2
Taka okazja, by podgonić Materace i wpadka z Cadiz u siebie... Dramat mentalno-sportowy.
2
@norbi77 Szanse większe niż z P$G, ale nadal nikłe.
0
Materace puchną, trzeba skupić się na jedynym możliwym trofeum.
1
@Szicek10 Zapewne dlatego co mecz Lipsk - Liverpool, zakaz wjazdu ze względu na koronę, a dokładniej brytyjską odmianę.
0
@AmigoBlancos Hala Roger M, Hala Levante
1
@Kamileq96 Czyli arrivederci Romuald.
0
@RosjaninBut Szkoda, że działa to tylko w jedną stronę, ile można samemu ciągnąć ten burdel.
0
@Azi Kiedyś posiadanie było główną siłą Barcy i to przeciwnicy biegali za piłką z językiem na brodzie. Teraz kto ma tę piłkę przetrzymać, Leo musiałby robić chyba 30km w meczu.
4
"Piqué: K***a, Skupmy się na piep*****m posiadaniu piłki. Dalej! Trzymajcie piłkę, k***a!
Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a! [w oryginale hiszpańskie przekleństwo „la concha de tu madre”]
Piqué: K***a, Grizi, nie! [też odpowiedział „la concha de tu madre”] Pier*** się, cierpimy, cisną nas przez pięć minut.
Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.
Piqué: Do cholery, biegamy jak szaleni.
Griezmann: Też biegam jak szalony!"
Biedni biegali jak szaleni :(
7
@RosjaninBut Miał sam odebrać piłkę, dograć do siebie, przedryblować całe boisko i wykończyć?
8
4-0 w drugim meczu, 3x Fernandes i Busquets z przewrotki, róbcie screeny
4
Tą porażką przypieczętowaliśmy nie tylko odpadnięcie z LM, ale co gorsza odejście Leo. Ile można popełniać te same błędy do ku..y nędzy.
7
@macio_944 Alba przytaknął
0
Barca nie jedź do Paryża, Mbappe pozamiatał
0
4-0 w drugim meczu i wychodzimy, na miękko
1
Aby nie wyjść z Brajtłajtem i Pjaniciem, bo zagramy w dziewiątkę.
1
@matirix20 Najdłuższa stójka w jego karierze xD
0
O Boże xD
https://bit.ly/3rTmQuF
4
@Janas11224 "żaden zwykły laptop ani komputer nie ma wejścia na USB c"
A to dobre xD
8
A gdzie Manita dla Mourinho?
0
No cóż, nie było Messiego na ławce, więc nie miał kto uratować spotkania. Leo tak naprawdę rozumie się tylko z Albą, De Jongiem I Pedrim, Dembele lata po swojej orbicie, a Griezmann częściej jest w pomocy niż w ataku.
1
@Barca1992 Zupka chińska rosół, ale dodam ketchupu to będzie pomidorowa, a na drugie chleb z wodą i cukrem. Polecam.
0
@tmQbassive Mrożony majonez xD
2
@LeoMessi1994 Chciałbym poznać człowieka, która zagryza majonez.
0
@mientusek1407 Będzie na ostro, bez żadnej rozgrzewki.
8
@Yosemite Taki grajek za free, a u Nas duński Nazario. Bartomeu style.