vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Albo telenowela z De Ligtem, lepiej nie skończył.
3
Haaland z Raiolą robią sobie casting na najbardziej dojną krowę... Krótka piłka, albo chcesz tu przejść albo idź gdzie sypną najwięcej.
0
@Goruul Pewnie to było wtedy gdy Oknoplast zaczął sponsorować Inter.
3
@Rust_Cohle Samymi kozami dużo nie zdziałacie
0
@Zoker Zawsze mogą pójść na wypożyczenia i hajs z wynagrodzeń zaoszczędzony.
0
@Avatarr Raiola i jego ojciec przylecieli do Barcelony żeby zrobić prank?
9
@SteuerFreiMoney Tyś ziele widzioł ancymonie
2
Pedrerol & El Jarro: "Haaland chce grać w Realu!"
Mame nie spszontaj, El Jaro pozamiatał
1
Żabojady uwaliły tasiemkę... @#$&! ich mać
1
@Pawel13sz Nie, to drugi Jović. Albo Haaland na grubo albo Aguero/Depay od biedy.
0
Już widzę te memy jeśli Polska klęknie i przegra ten mecz
13
@Pilka_jest_okragla To Vini i Rodri, brazylijskie koty w worku, już nie wystarczają? xD
4
@itmustbejoke Jak taki Sergi Roberto przebił się do podstawowej 11 to niby czemu nie Puig.
1
@Mat_Cat Niestety, dla Nazario każdy musi ustąpić miejsca.
16
@BarcaInfo Ruda bania pracuje
7
Miło patrzy się na to jak wygląda obecnie sytuacja Kubo. Nie on pierwszy i nie ostatni, któremu szambówka uderzyła do głowy.
0
@FC1899Barca Zagra z Lipskiem
2
Iker, Pujol... Niezła ta Andora xD
1
@PershingFanatykLMFCB Pojechał na ostro
4
@Joe_Pesci Rzucanie opaską kapitańską równie żałosne co brak goal line.
0
Nie ma Peszkina to nie miał kto atmosfery zrobić przed meczem
8
@AdiKingu96 Fati będzie jedną wielką niewiadomą po kontuzji.
1
@Avatarr Jak widać nawet po treningach nie ma czego oglądać.
3
Coutinho, Umtiti, Pjanić, Fernandes to bezapelacyjny kwartet do odstrzału, reszta zależy od wzmocnień.
0
@max1982 Można wymienić samą szybkę za ok. 150 zł.
58
@BarcaInfo Dembele udaje, że rozumie xD
17
@LeoMessiah Nadal nie wie dlaczego tak mało gra.
8
@xBoMBoWiECx i Bartomeu
8
Skoro wczoraj przy 4-0 gwiżdżą spalonego widmo Dembele to co będzie działo się przy niekorzystnym wyniku dla Nas... Video Assistant Real.
0
@patry295 Jak ktoś mówi głupoty to i owszem.